A skót együttes 6-4-re múlta felül ellenfelét, így kettős sikerrel, 12-5-ös összesítéssel lépett a második körbe.
A feröeri csapatnak egyébként magyar kapusedzője van, Gángó András személyében, készült is közös kép még az első meccsen.
Az ír Dundalk színeiben szereplő Adorján Krisztián is továbbjutásnak örülhetett, mivel csapata másodjára is felülmúlta az észt Levadiát. A magyar játékos ezúttal csereként a 61. perctől kapott lehetőséget.
Európa Liga-selejtező, 1. forduló, visszavágók:
Újpest FC-Neftci (azeri) 4-0 (2-0)
Tj.: az Újpest FC 5-3-as összesítéssel.
Makkabi Tel-Aviv (izraeli)-Ferencváros 1-0 (1-0)
Tj.: a Makkabi Tel-Aviv, 2-1-es összesítéssel.
Coleraine (északír)-Spartak Zlatibor Voda (szerb) 0-2 (0-1)
Továbbjutott: a Spartak Zlatibor Voda 3-1-es összesítéssel.
Dundalk (ír)-Levadia (észt) 2-1 (2-1)
Tj.: a Dundalk kettős győzelemmel, 3-1-es összesítéssel.
Osijek (horvát)-Petrocub (moldovai) 2-1 (1-1)
Tj.: az Osijek 3-2-es összesítéssel.
Runavik (feröeri)-Hibernian (skót) 4-6 (3-3)
Tj.: a Hibernian kettős győzelemmel, 12-5-ös összesítéssel.
Tre Fiori (San Marinó-i)-Rudar (szlovén) 0-3 (0-1)
Tj.: a Rudar kettős győzelemmel, 10-0-s összesítéssel.
Domzale (szlovén)-Siroki Brijeg (bosnyák) 1-1 (1-0)
Tj.: a Domzale 3-3-as összesítéssel, idegenben szerzett több góllal.
FH Hafnarfjördur (izlandi)-Lahti (finn) 0-0
Tj.: az FH Hafnarfjördur 3-0-s összesítéssel.
AIK Stockholm (svéd)-Shamrock Rovers (ír) 1-1 (0-1, 0-1, 1-1) - hosszabbítás után
Tj.: az AIK Stockholm 2-1-es összesítéssel.
Pristina (koszovói)-Fola (luxemburgi) 0-0 - 11-esekkel: 4-5
Tj.: a Fola 0-0-s összesítéssel, 11-esekkel.
Niedercorn (luxemburgi)-Kabala (azeri) 0-1 (0-1)
Tj.: a Niedercorn 2-1-es összesítéssel.
Nordsjaelland (dán)-Cliftonville (északír) 2-1 (0-1)
Tj.: a Nordsjaelland kettős győzelemmel, 3-1-es összesítéssel.
Beitar Jeruzsálem (izraeli)-Csihura (georgiai) 1-2 (0-0)
Tj.: a Csihura 2-1-es összesítéssel.
FC Köbenhavn (dán)-Kuopio PS (finn) 1-1 (0-0)
Tj.: az FC Köbenhavn 2-1-es összesítéssel.
Luftetari Gjirokastra (albán)-Ventspils (lett) 3-3 (1-2)
Tj.: a Ventspils 8-3-as összesítéssel.
Maribor (szlovén)-Partizani (albán) 2-0 (1-0)
Tj.: a Maribor kettős győzelemmel, 3-0-s összesítéssel.
Szarajevó (bosnyák)-Bananc (örmény) 3-0 (2-0)
Tj.: a Szarajevó kettős győzelemmel, 5-1-es összesítéssel.
Titograd (montenegrói)-B36 (feröeri) 1-2 (1-0)
Tj.: a B36 2-1-es összesítéssel
Partizan Beograd (szerb)-Rudar (montenegrói) 3-0 (2-0)
Tj.: a Partizan Beograd kettős győzelemmel, 6-0-s összesítéssel.
Trencin (szlovák)-Buducnost (montenegrói) 1-1 (0-0)
Tj.: a Trencin 3-1-es összesítéssel.
Dinamo Tbiliszi (georgiai)-Dunajska Streda (szlovák) 1-2 (1-0)
Tj.: a Dunajska Streda 3-2-es összesítéssel.
Riga FC (lett)-CSZKA Szófia (bolgár) 1-0 (1-0, 1-0, 1-0) - 11-esekkel: 3-5
Tj: a CSZKA Szófia 1-1-es összesítéssel, 11-esekkel.
Slovan Bratislava (szlovák)-Milsami (moldovai) 5-0 (3-0)
Tj.: a Slovan Bratislava kettős győzelemmel, 9-2-es összesítéssel.
Apollon (ciprusi)-Stumbras (litván) 2-0 (1-0)
Tj.: az Apollon 2-1-es összesítéssel.
Häcken (svéd)-FK Liepaja (lett) 1-2 (1-1)
Tj.: a Häcken 4-2-es összesítéssel.
Kesla (azeri)-Balzan (máltai) 2-1 (1-0)
Tj.: a Balzan 5-3-as összesítéssel.
Sarpsborg 08 (norvég)-IBV Vestmannaeyjar (izlandi) 2-0 (1-0)
Tj.: a Sarpsborg 08 kettős győzelemmel, 6-0-s összesítéssel.
Szoligorszk (fehérorosz)-Connah's Q. (walesi) 2-0 (1-0)
Tj.: a Szoligorszk kettős győzelemmel, 5-1-es összesítéssel.
Vardar (macedón)-Pjunik (örmény) 0-2 (0-0)
Tj.: a Pjunik kettős győzelemmel, 3-0-s összesítéssel.
Zalgiris (litván)-Klaksvik (feröeri) 1-1 (1-0)
Tj.: a Zalgiris 3-2-es összesítéssel.
Zaria Balti (moldovai)-Gornik Zabrze (lengyel) 1-1 (1-0)
Tj.: Gornik Zabrze 2-1-es összesítéssel.
Gzira (máltai)-Radnicki Nis (szerb) 0-1 (0-1)
Tj: a Radnicki Nis kettős győzelemmel, 5-0-s összesítéssel.
Kalju (észt)-Stjarnan (izlandi) 1-0 (0-0)
Tj.: a Stjarnan 3-1-es összesítéssel.
Molde (norvég)-Glenavon (északír) 5-1 (2-0)
Tj.: a Molde 6-3-as összesítéssel.
Slavia Szófia (bolgár)-Ilves (finn) 2-1 (1-0)
Tj.: a Slavia Szófia kettős győzelemmel, 3-1-es összesítéssel.
Dinamo Minszk (fehérorosz)-Derry City (északír) 1-2 (1-1)
Tj.: a Dinamo Minszk 3-2-es összesítéssel.
FC Viitorul (román)-Racing Luxembourg (luxemburgi) 0-0
Tj.: az FC Viitorul 2-0-s összesítéssel.
Gandzasar (örmény)-Lech Poznan (lengyel) 2-1 (0-0)
Tj.: a Lech Poznan 3-2-es összesítéssel.
I. Pavlodar (kazah)-Trakai (litván) 0-1 (0-1)
Tj.: a Trakai 1-0-s összesítéssel.
Laci (albán)-Anorthoszisz (ciprusi) 1-0 (0-0)
Tj.: a Laci 2-2-es összesítéssel, idegenben szerzett góllal.
Kajrat Almati (kazah)-UE Engordany (andorrai) 7-1 (4-0)
Tj.: a Kajrat Almati kettős győzelemmel, 10-1-es összesítéssel.
Tobol (kazah)-Samtredia (georgiai) 2-0 (1-0)
Tj.: a Tobol kettős győzelemmel, 3-0-s összesítéssel.