Az újonc elképesztő bombagóllal sokkolta az Intert - videó

2018.09.15. 17:14

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában az újonc Parma hatalmas meglepetésre legyőzte az Internazionalét Milánóban (0-1), amelyre 19 éve nem volt példa. Ráadásul Federico Dimarco élete gólját lőtte.

A sokak által a bajnoki címre is esély Inter már az első félidőben hatalmas fölényben futballozott, a 70 százalékos labdabirtoklás mellett hét alkalommal is eltalálta az újonc együttes kapuját, ám nem sikerült betalálnia.

Federico Dimarco élete gólját lőtteForrás: AFP/Miguel Medina

Luciano Spalletti több játékosát is pihentette a jövő heti Tottenham elleni hazai BL-meccs miatt, ám a második játékrészben Mauro Icardit, Matteo Politanót és Kwadwo Asamoaht is a pályára küldte, ám ez sem segített a milánói csapaton.

Sőt, az igazi feketeleves csak a 79. percben jött az Inter számára, amikor a Parma megszerezte a vezetést:

a 20 éves védő, Federico Dimarco elképesztő bombagóllal szerzett vezetést. objektum

Újabb gól pedig már nem esett, hiába próbálkozott összesen 22 alkalommal kapura lövéssel az Inter, így már az első szombati meccsen hatalmas meglepetés született.