Megszórta ellenfelét a Manchester City

2018.10.20. 17:55

A Manchester City hazai pályán 5-0-ra győzött a Burnley ellen a Premier League kilencedik fordulójában, szombaton.

A hazaiak Sergio Agüero góljával szerezték meg a vezetést a mérkőzés elején, majd a második félidőben Bernardo Silva és Fernandinho talált be egy perc különbséggel. A negyediket Rijad Mahrez, az ötödiket Leroy Sané lőtte a hajrában.

Simán nyert a Manchester CityForrás: AFP/Lindsey Parnaby

A győzelmen túl örömteli hír Pep Guardiola vezetőedző számára, hogy hosszú kihagyás után visszatért Kevin de Bruyne a csapatba.

A Cardiff-Fulham mérkőzésen (4-2) Ryan Sessegnon szerezte a vendégek második gólját, ezzel ő lett az első 2000 után született játékos, aki betalált a Premier League-ben.

A Liverpool Mohamed Szalah góljával idegenben 1-0-ra verte a Huddersfieldet, ezzel tartja a lépést a Manchester Cityvel.