Megunta a cicázást, dühében lerúgta az ellenfelet - videó

Horizontal FOOTBALL HEADSHOT
Portugal's forward Ricardo Quaresma stands prior to the international friendly football match between Portugal and Netherlands at Stade de Geneve stadium in Geneva on March 26, 2018. / AFP PHOTO / Fabrice COFFRINI
Ricardo Quaresma, a Besiktas portugál játékosa brutális szabálytalansággal büntette, hogy a Malmö-játékosok cicázni kezdtek vele.

A Besiktasnak a döntetlen is elég lett volna az Európa Liga-csoportkör utolsó fordulójában a továbbjutáshoz, ám az 51. percben Marcus Antonsson góljával a svédek szereztek vezetést. Tíz percre rá minden esélye elszállt a hazaiaknak, miután a csapat portugál sztárja, Quaresma dühében beletalpalt az ellenfél sípcsontjába, amiért a bíró azonnal felmutatta neki a piros lapot. Quaresma vélhetően azon húzta fel magát, hogy többszöri próbálkozás után sem tudta elvenni a labdát az ellenféltől.

A meccs maradt 0-1, így a Besiktas helyett a Malmö jutott tovább másodikként az Európa Liga I csoportjából.