A címvédő Győr lesz az ellenfele a Dunaferrnek a Halászi Takarék női kézilabda Magyar Kupa fináléjában. A házigazda ETo 29-25-re verte a Ferencvárost, míg az újvárosiak 32-30-ra győzték le a Debrecent.

Eredmény, 1. elődöntő:
Dunaferr - DVSC-Aquaticum 32-30 (18-17)
Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok
v.: Bonifert, Oláh
gól: Ferling 10/2, Mörtel 6/3, Vincze 5, Laluska 4, Lovász 4, Balogh 1, Sopronyi 1, Borbás 1, illetve Szűcs 9, Benyáts 6/3, Csáki 3, Szabó 3, Temes 3, Latakaite 3, Hornyák 2/1, Nagy 1
hétméteresek: 6/5, illetve 4/4
kiállítások: 6, illetve 2 perc

A Dunaferr jutott be elsőként a Magyar Kupa fináléjába, miután két góllal legyőzte a Debrecent.

A mérkőzés elején a debrecenieknél volt az előny, de Ferling büntetőivel átvette a vezetést a Dunaferr, amely aztán négy góllal elhúzott (7-3). Később Triffa kapuba állításával felzárkózott a DVSC, sőt a 26. percben ki is egyenlített (15-15). A játékrész mégis a dunaújvárosiak vezetésével zárult.

A második félidőt a Dunaferr kezdte jobban, egy időre állandósult két-három gólos vezetése, az 54. percben kimaradt büntetője után azonban a Debrecen felzárkózott egy gólra (30-29). Fordítani viszont nem tudott.

Eredmény, 2. elődöntő:
Győri Audi ETO KC - Budapest Bank-FTC 29-25 (15-10)
v.: Andorka, Hucker
gól: Görbicz 11/3, Bradeanu 4, Vérten 5, Mravíková 3, Hornyák 3, Spiridon 2, Djokic 1, illetve Zácsik 6, Uhraková 4, Juhász 4, Kovacsicz 3, Szamoránsky P. 3, Szucsánszki 2, Soós 2, Ilyés 1
hétméteresek: 4/3, illetve 1/0
kiállítások: 0, illetve 2 perc

A mérkőzést a Győr kezdte jobban, a 15. percre négygólos előnyre tett szert az otthon játszó gárda (9-5). Az első játékrész végére még nőtt is a különbség, ami nagyban volt köszönhető az ebben a szakaszban hét gólig jutó Görbicznek.

A második félidőben Herr Orsolya helyett Pálinger védte a Győr kapuját, hasonlóan eredményesen. A szakasz felénél ezzel együtt az FTC feljött két gólra (21-19), de ennél közelebb nem került ellenfeléhez. A végjátékban ismét a győriek voltak jobbak, így bejutottak a döntőbe.