Madrid (Spanyolország), Estadio Santiago Bernabeu, 2017.04.18., 02:00

Bayern München Bayern München
KözvetítésCsapatok
120

Vége!

Az Atlético Madrid után a Real Madrid is bejutott a legjobb négy közé a Bajnokok Ligájában. Sorsolás pénteken.

117

Ronaldo mindent eldöntő gólja:

116

Robben beadását még Hummels mellé csúsztatja.

114
Csere le: Toni Kroos
114

Zidane utolsó cseréje

A volt bayernes Kroos jön le, Kovacic a helyén.

112
Gól a hosszabbításban: Marco Asensio
112

Kivégzés a vége

A csereként beállt Asensio csinálja meg magának a helyzetet, majd bevágja. Összesítésben 6-3 a Realnak.

Ronaldo eldönti!

A párharcban az ötödik gólját szerzi a portugál zseni. Marcelo szolgálta ki. Ez volt a 100. gólja a BL-ben.

106

15 perce van a Bayernnek

Óra indul.

105
105
Assist: Sergio Ramos
105

Vége

Az első 15 percnek, jöhet a második, utolsó negyed óra a párharcban.

105

Nem lesznek büntetők

Ugyanis Ronaldo megszerzi negyedik gólját. A lassítás alapján lesről tette, de Kassai és segítői nem vették észre.

99

Asensio sunyi lövését Neuer takarásból földöntúli bravúrral tolta ki a jobb alsóból.

98

Villámgyors Bayern-kontra végén Robben passzolt Douglas Costának, aki keresztbe elgurította a kapu előtt a labdát.

96

Ronaldo távoli bombáját Neuer bravúrral védte, majd Marcelo ismételt, ez a lövés amolyan marcelósan laposan elpattogott keresztbe a kapu előtt.

94

Zidane-nak még van egy cserelehetősége, Ancelottinak már nincs.

Elindult

A kétszer 15 perc első fele. A hosszabbításban is számít az idegenben lőtt több gól (arra az esetre, ha mindkét csapat betalálna a következő 30 percben).

91

A másik meccsen

Az Atlético Madrid 1-1-et játszott a Leicester City otthonában, így 2-1-es összesítéssel továbbjutott a négy közé.

90

Négy perc

Ennyi lesz a hosszabbítás. Legalábbis a rendes játékidő hosszabbítása.

Lewandowski nem bírja tovább

Nincs még olyan állapotban a sérüléséből visszatért lengyel csatát, Kimmich váltja.

85

Sergio Ramos öngólja:

84
Sárga lap: Arturo Vidal
84

Újabb müncheni kiállítás

Akárcsak az első meccsen, most is kap egy Bayern-játékos egy pirosat. Vidal a második sárgája után idő előtt mehet zuhanyozni. Nagyon nagy hiba a chileitől.

82

Lucas nagyon szép mozdulattal, kapásból lőtt közelről az oldalhálóba.

79

Ronaldo egyenlítő gólja:

78
Öngól: Sergio Ramos
77

Hosszabbításra állunk!

Sergio Ramos öngólja után! 3-3 összesítésben.

76
Assist: Casemiro
76
Gól: Cristiano Ronaldo
76

Ronaldo egyenlít!

Casemiro tálalt zseniálisan a portugál fejére. Összesítésben 3-2 a Realnak.

75
75
Sárga lap: Mats Hummels
75

Lehet, hogy az utolsó európai kupameccsén láttuk Xabi Alonsót, akit Müller vált.

75

Hummels is besárgul

Kassai nem fukarkodik a lapokkal, de ez is jogos volt.

71
Csere le: Franck Ribery
71
Csere le: Isco
71

A münchenieknél pedig a láthatóan elfáradt Ribéry helyén Douglas Costa.

68

Ribéry kerül helyzetbe, de a hősiesen védekező madridiak mentenek előle.

Egyenlítés!

A másik meccsen a Leicester 1-1-re áll az Atlético ellen, összesítésben még 2-1 a spanyoloknak.

62

Nyom a Bayern

Alaba lövésébe vetődnek bele önfeláldozóan a madridiak.

59

Büntető volt?

Jogosan fújta be Kassai Viktor?

58

Lewandowskinak ez volt a hatodik gólja a Real Madrid ellen, ennyit még senki nem lőtt a spanyol csapatnak, Del Piero vezetett öt gólall.

57

Ribéry szép mozdulattal lőtt kapásból kapura, Navas lehúzta a labdát.

54

Kicsit megzavarodott a Real, most Vidal lőtte fölé közelről a labdát.

53
Szabadrúgás: Robert Lewandowski
52

Vezet a Bayern München!

A visszatért Lewandowski nagyon magabiztosan emelte a kapuba a labdát. Összesítésben 2-2, de idegenben lőtt több góllal még a Real áll továbbjutásra.

51

Kassai tizenegyest ad a Bayernnek

Robben esett el Casemiro elkésett belépője után.

51

Marcelo a gólvonalról hatalmasat mentett. Biztosan nem volt bent a labda, mert az egyenes kieséses szakaszban már van gólvonaltechnológia.

50

Isco remek lövése nem sokkal ment a jobb kapufa mellé.

48

Vidal megúszta

Pedig hatalmasat odavágott Casemirónak. Kassai megkegyelmezett a sárga lapos chileinek.

46

Elkezdődött a második félidő

Nem volt csere egyik oldalon sem a szünetben.

46

Passzpontosság az első félidőben:

45

Kroos kínálja meg honfitársát távolról, Neuer magabiztosan véd. Ez volt az első félidő utolsó momentuma, Kassai nem hosszabbít.

43

Marcelo gyönyörűen csinálta meg a helyzetet Ronaldónak, aki viszont közelről, ballal csúnyán fölé lőtt.

41

Mégis szőrös Kassai szíve

A tévében nem mutatták, de előkerült az a jogos sárga Casemirónak.

40
Sárga lap: Casemiro
40

Kassai megkegyelmez Casemirónak

Pedig két percen belül két komolyabb szabálytalanságot is elkövetett a Real középpályása.

39

Hummels hatalmas mentése

Kroos középről, 12-13 méterről lőhetett kapura, de Hummels bevetődve blokkolta a veszélyes lövést.

36

Villámgyors kontra végén Ronaldo ziccerben Neuerbe lőtte a labdát.

36

Egy nagy Hummels-hiba:

34

Ezzel a góllal vezet az Atlético:

32

Juj, de jó kép!

Sergio Ramos üdvözli még a meccs előtt a Bayern München edzőjét, volt mesterét, Carlo Ancelotti:

28

Össztűz alatt a Bayern kapuja

Neuer nagy védése után Ramos elé került a labda, aki egyből lőtt, de a müncheniek a gólvonalról mentettek.

26

Nem lesz hosszabbítás

A másik meccsen biztosan, mivel Saul Niguez góljával az Atlético 1-0-ra vezet a Leicester otthonában.

25

Kassai kisebb hibája

Carvajal lövését Neuer hatalmas bravúrral tolta szögletre, de Kassai Viktor úgy látta, hogy a Bayern kapusa nem ért a labdába, ezért kirúgást ítélt. Elég nagy bomba volt, el lehetett nézni.

23

Az első komolyabb Real-helyzetet Benzema fejelte mellé.

21

Még egy fotó a csodálatos élőképről:

18

Egyelőre nem feltétlenül az történik a pályán, amit Zidane elképzelt.

15

Ugyancsak 0-0 az állás az első negyed óra után (Leicester City-Atlético Madrid).

12

Sorra jönnek a müncheni szögletek

Egyelőre nyom a Bayern. Most Vidal lövése szállt fölé.

9

Hatalmas Bayern-helyzet maradt ki

Alaba okos passzát Ribéry tette középre hasonlóan szépen, de Thiago közeli lövésébe Marcelo önfeláldozóan beledobta magát, nagyot mentve ezzel.

7

Ronaldo bombázta a szabadrúgást a sorfalba.

6
5

Kassai kisárgázza Vidalt

Iscónak csúszott oda távolról a Bayern chilei középpályása, aki így kihagyja a következő meccset, ha továbbjut a München.

4

Megvolt a meccs első szöglete, a Bayern lőtte, de veszélytelenül kanyarodott a kapu elé a labda.