Felcsut (Magyarország), Pancho Aréna, 2017.08.03., 02:00

KözvetítésCsapatok
118

Köszönjük a figyelmet! Hajrá magyarok, hajrá Videoton!

117

Elképesztő, milyen jól játszott a Videoton. Teljesen megérdemelten ütötte ki a francia ellenfelét! Szép volt fiúk!

101
Fotó: Polyák Attila - Origo
Videoton - Bordeaux: A gól utáni ünneplés

97

Vége a mérkőzésnek, csodát tett a Videoton, kiütötte a Bordeaux-ot!!!

96

Kovácsik kezében a labda!

95

Szabó állt be Henty helyére.

94

Nego rúgta ki a stadionból a labdát, már csak 3 perc van hátra.

92

Lewczuk úszta meg a második sárgát, de mennek az értékes másodpercek.

90
Csere le: Ezekiel Henty
90

7 perc hosszabbítás következik, amely azért kicsit túlzásnak tűnik.

90

Vége a rendes játékidőnek, a Vidi még mindig továbbjutásra áll!

89

Lazovics kapott reklamálásért sárga lapot.

89

A franciák nem adták vissza a labdát, most emiatt feszült a hangulat.

88
Csere le: Asmir Suljic
88

Tamás Krisztián állt be Suljic helyére, aki kiválóan játszott és gólpasszt is adott.

87

Malcom tört be a tizenhatoson belülre, de hosszan szöktette magát, így Kovácsik kezében a labda. Nem kell sietni, maradjon még ott jó sokáig.

86

Lazovics szabadrúgása centikkel ment el a jobb kapufa mellett. Ha ez bement volna!

85

Lewczuk rúgta fel Suljicot. Sárga lap és kiváló szögből jöhet a szabadrúgás.

83

Touré végzett el szabadrúgást 24 méterről, Kovácsik szedte ki a bal alsóba tartó labdát. Nagy védés volt, kellett a bravúr.

82

Juhász lökdösődött, ő is sárgát kapott.

82

Suljic kapott sárga lapot, jó lesz vigyázni.

82

Ismét kukkantás Franciaországba. A L'Equipe szidja a Bordeaux csapatát és a Videotont méltatja a percről percre tudósításában. Azt írják, hogy összezavarodott rögtön az elején a Bordeaux, majd megpróbálta felvenni a ritmust, lassitani a játekot, de a meccset egyelőre a Videoton uralja.

80

Már csak tíz perc van hátra a rendes játékidőből.

80

Malcom veszélyes beadása után Nego fejelte el az utolsó pillanatban a labdát Kamano elől. Nagy mentés volt.

78
78

Plasil ment le, Touré érkezett a helyére a franciáknál.

77

Szolnoki lábáról került Contento elé a labda, aki 17 méterről kapu fölé bombázott.

76

Szűk negyedórát kell valahogy kibírni a Videotonnak és akkor nagy csodának lehetünk szemtanúi a Pancho Arénában.

75

Újabb ivószünet, lehet kicsit szusszanni.

74

A L' Equipe, a legnagyobb francia sportnapilap internetes kiadása percekkel ezelőtt azt írta, hogy a Bordeaux jóformán kiesett. A francia lap a kiállítás után fogalmazta meg ezt a véleményét.

73

Sankharé lőtt 17 méterről, de Kovácsik kapuja mellé. Ki kell bírni a hátralévő időt.

71

Hentyt kell ápolni, reméljük, hogy őt nem veszíti el a Videoton.

69
Sárga lap: József Varga
69

Nem sokáig volt emberelőnyben a Videoton. Varga József kapot újabb sárgát, a franciák rábeszélték a német játékvezetőt, így a kiállítás sorsára jutott.

67

Henty verte át gyönyörűen Toulalant a bal oldalon, majd 11 méterről lőtt hatalmas ziccerben, de Costil sajnos óriásit védett.

65

Stopira paprikázza még jobban a szurkolókat, a szurkolásban egyébként sincs hiány.

64

Mendy Fiolát verte meg a jobb oldalon, majd lőtt kiszorított szögből, de a labda elgurult a kapu előtt. Figyelni kell nagyon!

64

Idegesen játszik a Bordeaux, próbálnak támadni, de nem sok sikerrel szerencsére.

61

Igazán nagy helyzete nem volt a franciáknak a Vidi ellen, mi a dícséret, ha nem ez.

60

Varga József rúgta fel Malcomot, itt az újabb sárga.

60

Kamano ördöngős cselei után Mendy került nagy helyzetbe, de les is volt, na meg Kovácsik is jól jött ki a kapujából.

59

Nego lőtt 14 méterről, a labda a jobb felsőbe tartott, de a vétlen Juhászról kifelé pattant a labda.

59

Szenzációsan játszott a magyar bajnoki ezüstérmes az első félidőben. A második félidőben ezt az előnyt kellene megtartani a sokkal esélyesebb Bordeaux ellen.

58

Lewczuk rúgta fel Lazovicsot, a saárga lap ezúttal elmaradt.

56

A Videoton nagyon okosan játszik az utóbbi percekben, a Bordeaux nem tud a hazai kapu közelébe kerülni.

54

Stopira bal oldlai beadását Costil húzta le magabiztosan.

53

Hihetetlenül jól játszik a Videoton és egyre közelebb kerül a csodához. Hajrá Vidi!

51
Videoton - Bordeaux Európa-liga

50

Megint cserélt a francia csapat. Diego Contento a pályán, Laborde jön le.

50

Vége az első félidőnek.

49
Csere le: Gaetan Laborde
49

Vezet a Videoton! Stopira! Suljoc bal oldali szöglete után Stopira fejelt 10 méterről, a labda a jobb oldali kapufa segítségével pattant a kapuba.

49

Scsepovics-Suljic összjáték végén becsúszva szerelt Lewczuk.

47

Mi maradt itt ki! Henty lőtt 6 méterről a jobb oldalról a hosszú sarok mellé.

47

Szolnoki lőtt 19 méterről, a lapos lövést Costil védte nagy bravúrral.

46

A cserékkel még adósak vagyunk: A Bordeaux-nál Mendy állt be Vada helyére, míg a Videotonnál Scsepovicsot Lazovics váltotta.

46

Sabaly szabálytalankodott Suljic ellen, megkapta a második sárga lapját, így mehet zuhanyozni idő előtt. Óriási esély a Videoton előtt.

45

4 perc lesz a hosszabbítás az első félidőben.

44

44

Meddő mezőnyfölényben a Videoton, komolyabb helyzetek nélkül teltek az elmúlt percek.

41

Sabaly ütötte el a bal szélen Suljicot, itt az első francia sárga lap.

40

Jobb oldali Suljic szöglet után Juhász fejelt 9 méterről kapu fölé.

37

Nagy bordeaux-i helyzet maradt ki: Malcom beadása után Laborde a kapu torkából elfejelte a gólvonal előtt a labdát.

36

Kamano lőtt kapu mellé 17 méterről.

33

32

Sebezhető a bordeaux-i védelem, az első fél óra után látszik, hogy van esélye a Videotonnak a továbbjutásra.

30

Ivószünet a nagy melegre való tekintettel.

27

Erős túlzás, hogy jól van, de legalább talpon Scsepovics.

26

Scsepovics ütközött a tizenhatoson belül Costillal, a Vidi játékosát kell ápolni.

24

A másik oldalon Henty veszélyeztetett 26 méterről, a középre tartó lövést Costil védte.

24

Malcom 25 méterről elvégzett szabadrúfását Kovácsik védte szépen.

22

Itt a mérkőzés második sárga lapja. Fiola könyökölte le Laborde-t.

21

Nego ment el a jobb oldalon és lőtt veszélyesen középre, de Sabaly ki tudta fejelni a labdát.

18

Kamano bal oldali beadása után sikerült felszabadítani Laborde elől.

14

Az utóbbi percekben már a Bordeaux is előre merészkedett, jóval kiegyenlítettebb a mérkőzés, mint a meccs legelején.

11

Malcom lőtt 20 méterről, nem sokkal a jobb kapufa mellé. Első vendég lehetőség.

10

Előbb Plasil, majd Gajics beadása lett hosszú, utóbbi Fiola fejesének köszönhetően.

8

Szolnoki Roland rúgta le Kamanót, itt a mérkőzés első sárgája.

6

Megint Scsepovics ugrott volna ki, de Costil jól jött ki a kapujából és elvitte a labdát.

4

Mi van itt: Suljics szöglete után Fiola fejelt 6 méterről, vendég védőről szögeltre pattant a labda. Ez is nagy lehetőség volt. Nem túlzás, hogy már 2-3 góllal vezethetne a Videoton.

3

Scsepovics lőtt 12 méterről Henty gyönyörű kiugratása után, de a hosszúba tartó labdát Costil ötötte szögletre óriási bravúrral.

2

A Vidi kiválóan kezdte a mérkőzést, nehéz pillanatokat él át a francia csapat.

1

Hatalmas ziccert hagyott ki a Videoton a meccs elején. Henty tálalt Scsepovics elé, aki 14 méterről kapu mellé lőtt. Talám még vihette volna a labdát.

1

Elkezdődött a találkozó. A Bordeaux indította útjára a labdát.

0

Kiváló a hangulat Felcsúton, a szurkolókon biztosan nem fog múlni a siker.

0

Érkeznek a csapatok, most már tényleg csak percek kérdése és kezdődik a mérkőzés.

0

Olyan eredményt értünk el Bordeaux-ban, amely nyílttá tette a párharcot. Fontos az idegenben lőtt gól. Támadni és védekezni is kell. Taktikailag tökéletes meccset kell játszani. Kilencedik meccs egy hónap alatt, nagy hőségben megterhelő. Danko Lazovics betegség miatt nincs a kezdőcsapatban. De az a jelenlegi legerősebb Videoton – mondta Marko Nikolic az M4 Sportnak a mérkőzés előtt.

Forrás: vidi.hu
Marko Nikolic szerint fontos az idegenben lőtt gól

0

A Videoton zöld-foki szigeteki balhátvédje, Stopira hangsúlyozta, hogy számukra a Bordeaux elleni visszavágó lesz a szezon eddig legfontosabb összecsapása. Nem számít könnyű meccsre, de készen állnak a harcra, mert tovább szeretnének jutni. Kiemelte: a csoportkör az álma a klubnak és a játékosoknak is, mindent elkövetnek a jó eredményért, az egygólos hátrány pedig esélyt ad a továbbjutásra.

0
Forrás: MTI/EPA/Caroline Blumberg
Loic Nego, a Videoton védője sokat robotolt a jobb oldalon a Bordeaux elleni első mérkőzésen

0
Asmir Suljic (balra) gólpasszt adott a Girondins Bordeaux elleni Európa Liga-selejtező első mérkőzésén

0

A székesfehérváriak a múlt héten Bordeaux-ban 2-1-es vereséget szenvedtek, ezt Marko Nikolic jó eredménynek tartja. Mint mondta, fontos volt az idegenbeli gól, az eredmény pedig éles visszavágót sejtet.

A tréner örül annak, hogy telt ház várja a csapatokat csütörtök este, igazán jó hangulatú mérkőzésre számít a Pancho Arénában. Kérdésre elmondta, a kezdőcsapat összeállítását néhány probléma nehézzé teszi. Lesznek játékosok, akikre nem számíthat csütörtökön, de ez nem kifogás, hiszen az aktuálisan legjobb Videoton lép pályára Felcsúton. Közölte, hogy nem kívánnak 90 percig védekezni, de nem fognak "ész nélkül" támadni sem.

0

Rég volt már a győri-bravúr.

Hét éve nem látott bravúr kell a Videotontól a Bordeaux ellen

Az Európa-liga 3. selejtezőkörének az első mérkőzésén a Videoton 2-1-es vereséget szenvedett a francia Bordeaux otthonában, így a felcsúti visszavágón nagy bravúrral meglepetést is elérhet, esetleg tovább is juthat. Ennek apropóján arra kerestük a választ, hogy ez elmúlt 20 évben vajon hány magyar klubnak sikerült a bravúr, azaz hátrányból megfordítani a párharcot a nála magasabban jegyzett csapat ellen.

\n

0

Jó estét, jó szurkolást! Hamarosan kezdődik a Videoton-Bordeaux mérkőzés az Európa-liga 3. selejtezőkörében.