Élő
Frissítés
Főbb események
22:36

75 percig szinte semmit nem történt, de Ben Yedder becserélése mindent megváltoztatott, így a Sevilla örülhetett. Köszönjük a megtisztelő figyelmet!

94

Véget ért a mérkőzés, továbbjutott a Sevilla. A másik meccsen pedig az AS Roma megy a legjobb nyolc közé, miután 1-0-ra verte otthon a Sahtart,

93

Rashford kapott sárga lapot lerántásért.

91

Ben Yedder ment egyedül De Geára, de sikerült belelőnie a spanyol kapusba a labdát. De ennek igazából már nincsen jelentősége.

90

4 perc lesz a hosszabbítás.

90

Sarabia dobta el a labdát, ő is besárgult.

89

Utolsó csere a mérkőzésen: Correát Geis váltotta.

88

Correa volt túl vehemens, sárgát kapott érte.

87

Cserélt Montella. Vázquez helyére Pizarrót rakta be.

87

Beindult az MU. Rashford fejelt kapu mellé 10 méterről centikkel.

86

Martial adott középre kiszorított szögből, de nem érkezett nagy helyzetben csapattárs.

84

Szépített a Manchester United! Lukaku estében, félfordulattal lőtt a kapuba közelről Rashford gólpassza után.

1-2
83

Correa lőtt senkitől sem zavartatva 14 méterről, de Gea könnyedén hárított.

82

Bey Yedder pedig a két gólja után egy sárgát is begyűjtött.

82

Megélénkült a meccs, a másik oldalon Lukaku pörgetett estében kapu fölé 6 méterről.

81

Bey Yedder közel volt a mesterhármashoz, de hiába lőtt öt méterről kapura, Smallingról kijött a labda. A szöglet után Lenglet előzte meg Baillyt és csak centikkel fejelt kapu mellé.

80

Smalling 3 méterről sem volt képes eltalálni a kaput.

77

Hihetetetlen, itt van Ben Yedder újabb gólja. Correa bal oldali beadás után közelről fejelt a csatár, De Gea csak belekapni tudott a labdába, amely a kapuban kötött ki.

0-2
76

És újabb csere: Valencia helyett pedig Mata játszik.

76

Lingard helyére Martial érkezett az MU-nál.

74

A csereként beállt Ben Yedder gólt lőtt! Az eladott manchesteri labda után a cserecsatár kapott jó labdát, majd egy átvételt követően 14 méterről a kapu bal sarkába lőtt.

0-1
72

Muriel helyén Ben Yedder a pályán a Sevillánál.

72

Pogba lőtt 26 méterről nem sokkal kapu mellé.

70

Vazquez középre lőtt labdáját szedte össze könnyen De Gea.

22:09

Gól továbbra sincs, de legalább jó képek vannak.

67

Rashford végzett el szabadrúgást 18 méterről, csúnyán kapu fölé lőtt.

64

Már fütyül a manchesteri közönség.

61

Lukaku próbált féfordulattal lőni azötös sarkáról, de a labda leppattant a védőről.

60

Cserélt José Mourinho: Fellaini helyén Pogba folytatja.

58

Fellaini lőtt 17 méterről jócskán kapu mellé és fölé. De leagalább megint látunk helyzeteket.

57

A másik oldalon Muriel testéről pattant kapu mellé a labda az ötösről.

57

Alexis Sánchez lőtt nagy helyzetben 12 méterről, de hárman vetődtek bele a labda útjába.

56

Young ugratta ki Lukakut, aki kiszorított szögből középre lőtt, de Sergio Rico összeszedte a labdát.

21:54

A másik mérkőzésen megszerezte a vezetést az AS Roma. Az 52. percben Edin Dzeko volt eredményes, így jelenleg a Roma áll továbbjutásra a Sahtarral szemben.

53

Correa lőtt 15 méterről nagyon gyengén kapu mellé.

52

Lingard lőtt kissé jobbról, 10 méterről, Sergio Rico nagyot védett.

49

Jól kezdődött a második félidő.

48

Correának nem sikerült nagy helyzetben átvennie a labdát a tizenhatoson belül, Bailly tudta szerelni, majd Vazquez lőtt 18 méterről kapu mellé.

46

Lingard kerülhetett volna jó helyzetbe, de körülményes volt, így a tizenhatoson elhagyta a labdát.

46

Elkezdődött a második félidő. Ezúttal a Sevilla indította útjára a labdát.

21:33

Lingard és N'Zozi, a harcban nincs hiány.

21:32

Az AS Roma-Sahtar Donyeck mérkőzésen sem esett gól az első félidőben, Rómában is 0-0 az állás.

21:31

Nagy taktikai csata volt az első félidőben. Ha a második játékrész is hasonló lesz, akkor készülhetünk a hosszabbításra, mert így nehéz lesz gólt lőni bármelyik csapatnak.

45

Vége az első félidőnek.

45

N'Zozi lőtt 30 méterről, legalább annyival is fölé.

43

Lingard ment el a jobb oldalon, Fellaini és Lukaku is várta középen a labdát, de sikerült szögletre rúgni a labdát. A szöglet ezúttal sem hozott semmi említésre méltót.

42

Manchesteri lövések, sevillai blokkok, maradt a gólnélküli döntetlen. Közben Rashford faragta Escuderót.

40

Escudero ápolása miatt állt a játék.

38

A manchesteri szöglet után Sánchez csúsztatott, de sikerült felszabadítania a Sevillának.

38

A meccs eddigi legnagyobb helyzete: Alexis Sánchez passza után Fellaini lőtt 8 méterről, Sergi Rico hatalmas bravúrraé  védett.

36

Alexis Sánchez adta fel Sergio Rico kezébe a labdát 23 méterről.

21:19

Rómában 0-0 az állás továbbra is. Jelenleg a 35. percben tart az a mérkőzés.

33

Muriel gyenge lövést eresztett el 14 méterről, megint kisodródva a bal oldalra. De Gea könnyedén védett.

33

Az utóbbi perceket az állóháboró jellemezte, mindkét csapatnak fontos a biztonság.

29

Rashford adott jó labdát Lukakunak, de 11 méterre a lautól a védő elpöccintette a labdát a belga támadó elől.

27

Sevillai kontra végén Muriel lőtt kisodródva a bal oldalról, 11 méterről, de a labda elment a kapu előtt.

21:11

Egyelőre inkább a küzdelem dominál a találkozón.

25

Sánchez beívelését Escudero mentette szögletre az érkező Rashford elől. A sarokrúgásból nem lett semmi.

21:07

Egyelőre nincs változás a másik mai összecsapáson sem: Roma-Sahtar 0-0 a 23. percben.

21

Rashford kapott jó labdát Lukakutól a jobb oldalon, de mire felértek középen a társak, oda lett a helyzet.

21:05

José Mourinho, a Manchester United menedzsere gondterheltnek tűnik a meccsen

Forrás: AFP/Oli Scarff
18

55-45 százalék jelenleg a labdabirtoklás a Sevilla javára.

17

Lingard mehetett volna el N'Zonzi mellett és léphetett volna ki ziccerben, de a védő erőszakosabb volt.

16

Vazquez lőtt 20 méterről, de ez is kapu fölé ment. De próbálkozik becsülettel a Sevilla.

14

A kezdeti hazai rohamok után már a Sevilla vette át a kezdeményezést.

14

Muriel próbálkozott 16 méterről, de csúnyán fölé lőtt.

13

Ezúttal Banega lőtt 18 méterről, a labda Smallingról jött le.

12

Rövid hazai felszabadítás után Vazquez lőtt kapura 16 méterről, de lejött a blokkról a labda.

11

Ecudero esett el Rashford szorításában a bal szélen, de a holland játékvezető nem látta szabálytalannak az esetet.

9

Banega szöglete után Correa fejelt az ötös sarkáról centikkel kapu fölé.

8

Az első perceket az MU kezdte jobban.

6

Banega rúgta fel Alexis Sánchezt, járt érte a sárga lap.

5

Bal oldali beadást követően Lukaku lőhetett volna jó helyzetben kapura a labdát, de a védő blokkolni tudott az ötösön.

2

Első helyzet a mérkőzésen. Lingard passza után Lukaku lőtt 17 méterről kapu mellé és fölé.

1

Elkezdődött az összecsapás.

20:44

A BL-himnusz után már tényleg csak a kezdő sípszó van hátra.

20:42

A főszereplők megérkeztek a pályára.

20:35

A nasit és a sört mindenki készítse be, most már tényleg csak percek kérdése, és kezdődik a mérkőzés.

20:33

Így melegítettek a hazai játékosok a meccs előtt.

20:31

A Manchester United a gól nélküli döntetlent követően várja a Sevilla elleni hazai összecsapást, amelyen aligha azt a szórványos kontrákra építő, biztonsági játékot mutatja majd be, mint három héttel korábban vendégként. Ráadásul Mourinho együttese azóta csak győzött - a Liverpool előtt a Crystal Palace és a Chelsea ellen -, noha egyszer sem úszta meg kapott gól nélkül. A spanyol csapat a legutóbbi találkozóján hazai pályán kapott ki 2-0-ra a Valenciától.

20:27

Nézzen be a Manchester United öltözőjébe.

20:20

A játékosok elkezdték a bemelegítést a mérkőzésre:

20:14

Ezen a videón pedig a Sevilla érkezését láthatják a manchesteri stadionhoz.

20:10

A meccs előtt: a Szpíker Korner 55. adásában Gundel Takács Gábor dr. Borbély Zoltán ügyvéddel, sportújságíróval és Lantos Gáborral, az Origo sportrovatának vezetőjével beszélgetett a Sevilla-Manchester United összecsapásról.

Csak megöregedett, vagy meg is őrült Jose Mourinho?

A sevillai 0-0 után most megmutathatja, mire képes a portugál edző, aki régen zseni volt. Szpíker Korner 55. rész.

20:05

Íme, a Manchester United és a Sevilla kezdőcsapata.

MU:

Sevilla:

20:02

Így érkezett meg a Manchester United csapata az Old Traffordra:

20:00

Jó estét kívánunk! Hamarosan kezdődik a Manchester United-Sevilla BL-nyolcaddöntő visszavágó. Spanyolországban gólnélküli döntetlent játszottak a csapatok, így kiélezett összecsapás elé nézünk. Tartsanak velünk!