Bulgáriában vasárnap az Európa Liga-indulásért küzdött a Levszki Szófia és a Vereja csapata.

Az EL-rájátszás döntőjében a Levszki szurkolói mindent megtettek, hogy kizökkentsék a vendégjátékosokat, egy szabadrúgás előtt repültek be a pályára a sörösdobozok. Kiderült, hogy a bolgár szurkolók jó nagyot tudnak dobni és az is, hogy Ivan Bandalovszki, a Vereja védője szereti a sört.

A 16-szoros bolgár válogatott ugyanis belekortyolt az egyik bedobott italba. A hatás sem maradt el, ugyanis a hosszabbítás perceiben sikerült gólt szereznie, ami az egyenlítéshez volt elég. 1-1 után jött a hosszabbítás, majd tizenegyesek után 9-8-ra nyert a Levszki, így ők indulhatnak majd az Európa Ligában. Bandalovszki egyébként a tizenegyesét is belőtte.