Társoldalunk:

Szombaton nehéz lesz felállni a tévé elől

2017.09.23. 08:03

Legjobb, ha már kora délelőtt kényelmes helyet foglal a tévé előtt, mert nagy rá az esély, hogy estig fel sem fog állni. Sznúker World Open elődöntőkkel és országúti kerékpár vb-vel indul a program, később női röplabda Eb, férfi kézi BL, jégkorong, moto GP és persze foci is lesz. A meccsek állását nyomon követheti livescore alkalmazásunkban is. 

Élő sportközvetítések a tévében szeptember 23-án, szombaton: 

M4 Sport
15.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, Baku, Magyarország-Lengyelország
18.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Újpest FC
20.15: Labdarúgás, NB I, Videoton FC-Budapest Honvéd

Sport 1
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla
15.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Csehovszkije Medvegyi-Montpellier
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém- - Flensburg-Handewitt
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PPD Zagreb - MOL-Pick Szeged

Sport 2
13.00: Jégkorong, KHL, Barisz Asztana-Dinamo Moszkva
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Madrid
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-FC Barcelona

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.00 és 13.30: Sznúker, World Open, Kína, elődöntő
11.30: Kerékpár, oszágúti világbajnokság, Norvégia

Eurosport 2
9.30: Kerékpár, oszágúti világbajnokság, Norvégia
13.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár, elődöntő
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Eintracht Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Borussia Mönchengladbach
23.00: Labdarúgás, MLS, New England Revolution-Toronto FC

Digisport 1
10.35: Autósport, FIA F3, Spielberg, 1. futam
12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Rangers-Celtic
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Udinese
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Napoli
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokség, Juventus-Torino

Digisport 2
9.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton, döntő
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Hockenheim, 1. futam
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier - Paris Saint-Germain
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Dijon FCO

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-Guingamp

Spíler TV
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
12.30, 14.05, 14.30 és 15.00: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.25: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester United
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Liverpool

Prime
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Tottenham Hotspur