Társoldalunk:

Foci rogyásig, kézi-BL és röplabda-Eb a tévés kínálatban

2017.09.24. 08:20

Tizennyolc focimeccs maradt mára a tévés kínálatban: lesz Serie A, Ligue 1, Bundesliga, La Liga és MLS is köztük. De ne feledkezzünk meg  női röplabda-válogatottunkról, amelyik Németország ellen készül bravúrgyőzelemre. Lesz még kézilabda-BL és amerikaifoci, a többit pedig böngésszék csak végig alant!

M4 Sport
15.00: Autósport, DTM, Nürburgring, 2. futam
16.15: Labdarúgás, NB II, BFC Siófok-Vác FC
18.15: Röplabda, női Európa-bajnokság, Baku, Magyarország-Németország

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Deportivo La Coruna
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Villarreal
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Vive Tauron Kielce-THW Kiel
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia

Sport 2
9.00 Atlétika, Berlin-maraton
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

Sport M
12.30 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00: Kerékpár, oszágúti világbajnokság, Norvégia
20.00: Labdarúgás, MLS, Sporting Kansas City-Los Angeles Galaxy
23.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta United-Montreal Impact

Eurosport 2
8.00 és 13.30: Sznúker, World Open, Kína, döntő
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-1. FC Köln
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Hamburger SV

Digisport 1
7.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul, döntő
10.55: Autósport, FIA F3, Spielberg, 2. futam
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-AC Milan
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Genoa
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Bologna
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Atalanta

Digisport 2
12.25: Kézilabda, német bajnokság, Leipzig-Hannover
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Lazio
17.00: Autósport, FIA F3, Spielberg, 3. futam
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Club Brugge
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Toulouse

Digisport 3
13.00: Autósport, ADAC GT Masters, Hockenheim, 2. futam
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Rennes
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Nantes

Spíler TV
8.35, 9.05 és 9.35: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP
10.45: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Newcastle United