Társoldalunk:

Dárdaiék a Bayern ellen, Milan-Roma és Forma 1 viszik a prímet ma a TV-ben

2017.10.01. 08:32

Hétvége lévén a mai sportközvetítési kínálatot a labdarúgás fémjelzi, Dárdai Pál Herthája az edzőváltáson túleső Bayern Münchent fogadja, lesz Vincenzo Montella egykori klubja ellen küldheti pályára a Milant, de lesz Forma 1, kézilabda, vízilabda és NFL is október első napján a televízióban.

M4 Sport
8.45: Forma-1, Malajziai Nagydíj, futam
11.30: Autósport, Classic Endurance, Hungaroring
13.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, olimpiai kvalifikációs világkupa-verseny, Budapest
16.45: Labdaúgás, NB II, Nyíregyháza-Győr
19.15: Labdarúgás, román bajnokság, Sepsiszentgyörgy-FCSB

Sport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Csengtu, döntő
13.00: Kézilabda, női Európa-bajnoki selejtező, Fehéroroszország-Magyarország
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Kristianstad
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Wisla Plock-Barcelona
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol

Sport 2
12.00: Úszás, világkupa-verseny, Hongkong
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Las Palmas
19.00 és 22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

Sport M
13.15 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.30 és 13.00: Motorsport, superbike-vb, Francia Nagydíj, futam
14.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Hinzenbach
15.45: Kerékpár, Eurometropole, Belgium
19.00: Labdarúgás, MLS, Philadelphia Union-Seattle Sounders

Eurosport 2
9.45: Kerékpár, kazah körverseny
13.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Hoffenheim
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Bayern München
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-RB Leipzig

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Cagliari
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Internazionale
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-AS Roma
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus

Digisport 2
6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
12.50: Vízilabda, Bajnokok Ligája-selejtező, OSC-Marseille
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Sassuolo
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lyon
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, OGC Nice-Olympique Marseille

Digisport 3
10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
12.30: Kézilabda, német bajnokság, Lemgo-Stuttgart
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Fiorentina
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Standard Liége

Spíler TV
11.25: Motorsport, supersport-vb, Francia Nagydíj, futam
12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Brighton
15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Burnley
17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Liverpool