Társoldalunk:

Képernyőn a női kéziválogatott, Forma-1, Real Madrid és a Fradi is

2017.11.25. 09:32

Sportközvetítésekből nem lesz hiány szombaton és akkor még szép a megfogalmazás. A teljesség igénye nélkül képernyőre kerül a magyar női kézilabda-válogatott Norvégia elleni felkészülési mérkőzése, a Forma-1 harmadik szabadedzése és időmérője, a Haladás-Ferencváros mérkőzés az NB I-ből, de a Real Madridot, a Manchester Unitedet, a Liverpool-Chelsea rangadót és Nagy Ádámékat is láthatják. Ám ez még nem minden, lesz vízilabda, tenisz, rögbi, lóverseny közvetítés is, illetve a téli sport szerelmesei sem fognak unatkozni.

Élő sportközvetítések a tévében november 25-én, szombaton:

M4 Sport
11.00: Forma-1, Abu-dzabi Nagydíj, 3. szabadedzés
14.00: Forma-1, Abu-dzabi Nagydíj, időmérő
15.30: labdarúgás, NB I, Diósgyőri VTK–Újpest FC
17.45: Vízilabda, női OB I, BVSC-Zugló Diapolo–UVSE
19.30: labdarúgás, NB I, Haladás–Ferencváros

Sport 1
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo Alavés–Eibar
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Málaga
18.15: Kézilabda, női felkészülési torna, Norvégia, 2. forduló, Norvégia–Magyarország
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante–Atlético Madrid

A női kézilabda válogatott Norvégia ellen játszikForrás: MTI/Czeglédi Zsolt

Sport 2
14.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Csehovszkije Medvegyi (orosz)–Sporting CP (portugál)
18.00: Kézilabda, EHF Kupa, 3. selejtezőkör, visszavágó, Balatonfüredi KSE–Granollers (spanyol)

Sport M
13.00: Lóverseny, futam
15.15: Lóverseny, futam
17.15: Lóverseny, futam

Spíler TV
16.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United–Brighton & Hove Albion
18.30: Labdarúgás, Premier League, Liverpool–Chelsea

Digi Sport 1
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna–Sampdoria
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo–SPAL
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari–Internazionale

Digi Sport 2
14.00: Tenisz, Davis Kupa, döntő, Franciaország–Belgium
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo–Hellas Verona
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen–Bordeaux

Digi Sport 3
15.00: Rögbi, Olaszország–Dél-Afrika
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes–Nantes
20.30: Labdarúgás, belga bajnokság, Waasland-Beveren–Charleroi

Eurosport 1
9.30 és 14.00: Északi összetett, világkupaverseny, Ruka, Finnország, HS 142, 10 km
11.30: Szánkó, világkupaverseny, Németország, férfiak, 2. futam
12.30: Sífutás, világkupaverseny, Ruka, férfi 15 km klasszikus stílus
16.00: Síugrás, világkupaverseny, Ruka, HS 142 csapatverseny
18.45: Női óriás-műlesiklás világkupaverseny, Killington, 2. futam
20.00: Férfi lesiklás, világkupaverseny, Lake Louise
21.45: Sznúker, Északír Open, Belfast, elődöntő

Eurosport 2
10.00: Curling, Európa-bajnokság, St. Gallen, női döntő
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund–Schalke 04
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach–Bayern München
20.30: Rögbi, Franciaország–Japán