Társoldalunk:

A svédek ellen javíthatnak Görbiczék, képernyőn a City és Dárdaiék is

2017.12.03. 07:47

A magyar női kézilabda-válogatott Svédország ellen lép pályára a világbajnokágon, folytatódnak az európai topligák, illetve a magyar NB II-ből is láthatnak mérkőzést. A férfi vízlabda Magyar Kupa-döntőben az A-Híd-OSC-Újbuda és a Szolnoki Dózsa találkozik, de téli sportok és az NFL szerelmesei sem fognak unatkozni.

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban december 3-án, vasárnap:

M4 Sport
14.45: Labdarúgás, NB II, MTK-Csákvár
17.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, döntő, A-Híd-OSC-Újbuda–Szolnoki Dózsa

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Max Holloway-José Aldo
13.45: Kézilabda, női vb, Lengyelország-Csehország
17.15: Kézilabda, női vb, Magyarország-Svédország
20.15: Kézilabda, női vb, Argentína-Norvégia

Sport 2
8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió
12.00: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Villarreal
14.00: Labdarúgás, FA Kupa, Bradford City-Plymouth Argyle
16.15: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Valencia
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-Minnesota Vikings
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Carolina Panthers

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
8.00: Autósport, Formula E
9.45: Sífutás, vk, női vegyes stílus, Lillehammer
11.30: Sífutás, vk, férfi vegyes stílus, Lillehammer
13.00: Sílövészet, vk, női üldözéses verseny, Östersund
14.00: Északi összetett, vk, Lillehammer
15.00: Sílövészet, vk, férfi üldözéses verseny, Östersund
16.00: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
17.45 és 20.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Beaver Creek
18.45: Alpesi sí, vk, női szuper-óriásműlesiklás, Lake Louise

Eurosport 2
8.45: Északi összetett, vk, Lillehammer
10.00 és 11.00: Szánkó, vk, nők, Altenberg
13.00: Szánkó, vk, csapatváltó, Altenberg
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Eintracht Frankfurt
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Mönchengladbach
20.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Benevento-AC Milan
14.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Chievo
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Lazio

Digisport 2
12.15: Vízilabda, női Euroliga, Dunaújváros-Vouliagmeni
14.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Sassuolo
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Lyon
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Marseille

Digisport 3
12.25: Kézilabda, Bundesliga, Hannover-Gummersbach
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Nantes
19.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Zulte Waregem-Gent

Spíler TV
14.00: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Southampton
16.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-West Ham United