Társoldalunk:

Foci vb, téli olimpia, budapesti hoki vb - sportos év lesz 2018

2018.01.01. 08:10

Július:

VI. 14-VII. 15. Labdarúgó-világbajnokság, Oroszország
1. Férfi kosárlabda vb-selejtező, 6. (utolsó) forduló: Magyarország-Litvánia
1. Forma-1, Osztrák Nagydíj
1. Kerékpár, országúti mezőnyverseny, ob - később kijelölendő helyszínen
1-2. Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj, Székesfehérvár
1-15. Női kézilabda U20-as világbajnokság, Debrecen
2-15. Wimbledoni teniszbajnokság
3-8. Öttusa egyetemi világbajnokság, Budapest
5. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Lausanne
5-8. Atlétikai ifjúsági (U18) Európa-bajnokság, Győr
5-8. Kajak-kenu maratoni Európa-bajnokság, Metkovic (Horvátország)
6-14. Duatlon- és triatlon-világbajnokságok, Dánia
7-8. Férfi és női röplabda Európa Liga, négyes döntő
7-8. Triatlon világkupa, Tiszaújváros
7-29. Kerékpár, Tour de France
8. Forma-1, Brit Nagydíj
13. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Rabat
13-15. Kajak-kenu válogatóverseny, Szolnok
14. Balaton-átevezés, Fonyód
14-15. Torna, országos szerbajnokság, Budapest
14-28. Vízilabda, Európa-bajnokság, Barcelona
16-17. Kamion Európa-bajnokság, Magyar Nagydíj, Mogyoród
16-22. Strandröplabda Európa-bajnokság, Hollandia
16-VIII.6. Női labdarúgó Európa-bajnokság, Hollandia
17-23. Öttusa Európa-bajnokság, Székesfehérvár
19-21. Triatlon sprint Európa-bajnokság, Tartu
19-27. Vívó-világbajnokság, Vu-hszi (Kína)
20. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Monaco
21-22. Hegyikerékpár, ob, Soporon
22. Forma-1, Német Nagydíj
26-28. Kékszalag, Balatonfüred
27-28. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, London
29. Forma-1, Magyar Nagydíj
30-VIII. 5. Tollaslabda-világbajnokság, Nanking
30-VIII. 12. Olimpiai hajóosztályok kvalifikációs világbajnokság, Aarhus

Augusztus:

VII. 16-6. Női labdarúgó Európa-bajnokság, Hollandia
VII. 30-5. Tollaslabda-világbajnokság, Nanking
1-12. Koronglövő Európa-bajnokság, Löbersdorf
2-12. Multisport Európa-bajnokság (úszás, műúszás, nyíltvízi úszás, műugrás, triatlon, golf, torna, evezés, kerékpár), Glasgow
4-5. Cselgáncs Grand Prix, Budapest
5. Íjász-ob - később kijelölendő helyszínen
6-19. Strandröplabda U20-as Eb, CEV-satellite verseny, felnőtt és utánpótlás ob-döntő, Lupa-sziget
7-12. Atlétikai Európa-bajnokság, Berlin
11-19. Ifjúsági vízilabda-világbajnokság, Szombathely
14-19. Kerékpár, Tour de Hongrie
15. Férfi röplabda Európa-bajnoki selejtező, 1. forduló
15. Labdarúgó Európai Szuperkupa, Tallinn
18. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Birmingham
18-19. Férfi röplabda Európa-bajnoki selejtező, 2. forduló
22. Férfi röplabda Európa-bajnoki selejtező, 3. forduló
22-26. Kajak-kenu világbajnokság, Montemor-o-Velho (Portugália)
25-26. Atlétikai Szuper Liga-döntő, Budapest
25-26. Férfi röplabda Európa-bajnoki selejtező, 4. forduló
25-IX. 16. Kerékpár, Vuelta a Espana
26. Forma-1, Belga Nagydíj
27-IX. 1. Íjász Európa-bajnokság, Legnica
27-IX. 9. Tenisz US Open, New York
30. Atlétikai Gyémánt Liga-döntő, Zürich
31. Atlétikai Gyémánt Liga-döntő, Brüsszel
31-IX. 14. Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság, Csangvon
31-IX. 2. Kajak-kenu országos bajnokság, Szolnok
Junior szinkronúszó világbajnokság, Budapest (később kijelölendő időpontban)

Szeptemberi és októberi események a következő oldalon: