Társoldalunk:

Szinte lehetetlen lesz felállni a tévé elől

2018.01.06. 08:05

Kitesz magáért a sportműsor az év első szombatján: szó szerint reggeltől estig minőségi programok közül válogathatunk. Izgalmasnak ígérkezik az Európa-bajnokságra készülő férfi kézilabda-válogatottunk felkészülési meccse Svédországgal, valamint a labdarúgó FA Kupában a Manchester City - Burnley találkozó. 

Élő sportközvetítések a tévében január 6-án, szombaton:

M4 Sport
16.00: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Svédország-Magyarország
18.15: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-Debrecen

Sport 1
13.15: Labdarúgás, FA Kupa, Fleetwood Town-Leicester City
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Girona
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Betis

Sport 2
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Getafe
16.00: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester City-Burnley
18.30: Labdarúgás, FA Kupa, Norwich City-Chelsea
22.00: Amerikaifutball, NFL, wild card-mérkőzés, Kansas City Chiefs-Tennessee Titans

Sport M
13.00: Lósport, futam

Eurosport 1
9.15 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Kranjska Gora, női óriás-műlesiklás
10.30 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi óriás-műlesiklás
12.00: Sílövészet, világkupa, Németország, női üldözéses verseny
14.30: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Val di Fiemme, női 10 km-es klasszikus tömegrajtos verseny
15.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi üldözéses verseny
15.45: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Val di Fiemme, férfi 15 km-es klasszikus verseny
16.30: Síugrás, Négysáncverseny, Bischofshofen

Eurosport 2
9.00, 11.00 és 13.00: Tenisz, Hopman Kupa, Perth, döntő
14.00: Szánkó, világkupa, Németország, női 1. futam
16.00: Tenisz, ATP-torna, Doha, döntő
21.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Calgary

Digisport 1
9.55: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, döntő
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Bologna
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Hellas Verona
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Atalanta
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Juventus

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Crotone

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Lazio

Spíler TV
19.00: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-St. Louis Blues