Társoldalunk:

Annyiféle sport lesz a tévében, ne is tervezzen más programot

2018.02.03. 08:10

Tényleg lehet válogatni a sportközvetítésekből, annyi minden lesz a tévében. A tenisz Davis Kupában Fucsovics Mártonékért szurkolhatunk, folytatódik a tajvani női torna is - ahol Babos Tímea párosban és egyesben is elődöntős -, a futball topligák aktuális fordulói is bőven kínálnak néznivalót, és a Red Bull Air Race-t, vagy a londoni ökölvívó gálát még nem is említettük.

 

Élő sportközvetítések a tévében február 3-án, szombaton:

M4 Sport
13.00: Repülősport, Red Bull Air Race, Abu-Dzabi
14.30: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, nyolcaddöntő, Belgium-Magyarország, Liege
18.00: Kézilabda, férfi NB I, Grundfos Tatabánya KC-Balatonfüredi KSE
20.00: Vízilabda, férfi ob I, PannErgy-Miskolci VC - ZF-Eger

Sport 1
12.45: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Sevilla
16.00: Labdarúgás, La Liga, Betis-Villarreal
18.30: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, La Liga, Levante-Real Madrid
23.00: Ökölvívás, profi gála, London, Lawrence Okolie-Isaac Chamberlain

Sport 2
14.00: Kézilabda, női BL, Rosztov-Don - Krim Mercator Ljubljana
19.00: Kézilabda, női BL, Buducnost Podgorica-Thüringer HC
21.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clippers-Chicago Bulls

Eurosport 1
10.15 és 12.30: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Garmisch-Partenkirchen
14.30: Kerékpár, valenciai körverseny, 4. szakasz
16.00: Síugrás, vk, Willingen
20.00: Autósport, Formula-E, Santiago
21.15: Sznúker, német Masters, Berlin

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-RB Leipzig
20.30: Pályakerékpár, Koppenhága

Digisport 1
8.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan
12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
20.25. Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Crotone

Digisport 2
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Celtic
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Torino
20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Toulouse

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren-Standard Liége
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Bordeaux

Spíler TV
13.00: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Manchester City
15.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Huddersfield Town
18.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Everton