Társoldalunk:

MU-Liverpool a nap meccse, de a Barca és a Real is pályára lép

2018.03.10. 07:44

Ha hétvége, akkor meccsdömping - nincs ez másként ezen a szombaton sem. Folytatódnak a labdarúgó topligák, ahol ezen a napon Angliában Manchester United - Liverpool, Spanyolországban Sevilla - Valencia rangadót rendeznek, de pályára lép a Vidi, a Barca, a Real és a PSG is. A kézilabda szerelmesei sem fognak unatkozni, hiszen a Győria Audi ETO KC utolsó BL-csoportmeccse mellett Telekom Veszprém - MOL Pick Szeged csúcsmérkőzést is rendeznek az NB I-ben. Akiknek pedig mindez nem elég, azok tenisz, kosárlabda, alpesí sí, kerékpár és snooker közvetítések között válogathatnak.

M4 Sport
14.30: Labdarúgás, NB I, DVSC-Újpest
17.15: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Szeged
19.15: Labdarúgás, NB I, Videoton-DVTK

Sport 1
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Rosztov-Don - CSM Bucuresti
17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Krim Ljubljana
19.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Buducsnoszt-Vardar Szkopje
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Charlotte Hornets-Phoenix Suns

Sport 2
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Madrid
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Valencia
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Barcelona

Eurosport 1
9.45 és 12.30: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 1. és 2. futam, Ofterschwang
11.00: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Kvitfjell
13.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 7. szakasz
15.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 4. szakasz
17.00: Síugrás, vk, csapatverseny, Oslo

Eurosport 2
9.45: Északi összetett, vk, Oslo
11.00 és 20.30: Sznúker, Gibraltár Open
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hamburger SV
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Borussia Mönchengladbach

Digisport 1
16.55: Röplabda, női Közép-európai Liga, elődöntő, Olomouc-Maribor
19.15: Röplabda, női Közép-európai Liga, Békéscsaba-Mladost Zagreb
21.25: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Metz
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Chievo
22.45: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes - Saint-Étienne
22.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Spíler 1 TV
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Brighton
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Crytal Palace
22.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-St. Louis Blues