Társoldalunk:

Gulácsiék a Bayern ellen, pályán a Real, a Barca, a Chelsea és a PSG

2018.03.18. 07:41

Képernyőre kerül a Real Madrid és a Barcelona a spanyol labdarúgó-bajnokságban, érdekesnek ígérkezik a Leicester City-Chelsea angol FA-kupa összecsapás is, az NB II-ben Békéscsaba-ETO FC Győr rangadót rendeznek, míg Gulácsi Péter csapata a rekordbajnok Bayern Münchent fogadja. De nem csak a futball szerelmesei számára kínál jó lehetőségeket a vasárnap. A női röplabda MK-döntőben a Békéscsaba és a Nyíregyháza dönti el, melyik a jobb csapat, pályára lép a Telekom Veszprém a férfi kézilabda NB I-ben, de rövidpályás gyorskorcsolya vb, alpesi sí, tenisz, MotoGP és NHL is színesíti a programot.

Élő sportközvetítések, március 18-án, vasárnap:

M4 Sport
14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, NB II, Békéscsaba-ETO FC Győr
16.00: Kézilabda, férfi NB I, Komló-Veszprém
17.45: Röplabda, női Magyar Kupa-döntő, Békéscsaba-Nyíregyháza
20.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, vb, Montreal

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Sevilla
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Athletic Bilbao
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Girona

Sport 2
14.30: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Wigan-Southampton
17.30: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Leicester City-Chelsea

Eurosport 1
9.30 és 10.30: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás és férfi műlesiklás, 1. futam, Are
11.30 és 14.15: Sílövészet, vk, női üldözéses és férfi váltó, Oslo
12.45 és 13.15: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás és férfi műlesiklás, 2. futam, Are
16.15: Síugrás, vk, Vikersund

Gulácsi Péter az októberi kupamérkőzésen parádézott a Bayern München ellenForrás: AFP/Robert Michael

Eurosport 2
11.15: Sífutás, vk, női üldözéses, Falun
13.15: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Hannover 96
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Bayer Leverkusen
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Bayern München
22.00: Labdarúgás, MLS, FC Dallas-Seattle Sounders

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Internazionale
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Chievo
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lyon

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-PSG
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-AS Roma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Guingamp
19.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, döntő
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa

Digisport 3
12.25: Kézilabda, német bajnokság, Gummersbach-Leipzig
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Fiorentina
21.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, döntő

Spíler1 TV
11.35, 12.05 és 12.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP
13.45, 15.05 és 16.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP
21.05: Jégkorong, NHL, Vegas Golden Knights-Calgary Flames