Társoldalunk:

A női kézilabda-BL és a manchesteri derbi a képernyőre kerül

2018.04.07. 08:31

Dúskálhatunk a jobbnál jobb sporteseményekben a szombati tévés kínálat alapján. Az élre egyértelműen a Győri Audi ETO és az FTC Rail-Cargo Hungária BL-meccsei kívánkoznak, reméljük a lányok kiköszörülik a fiúk ejtette csorbát. Ne feledjék, kora délután már NB I-es közvetítés lesz a Ferencváros és a Mezőkövesd főszereplésével, megnézhetik, hogy védi meg bajnoki címét a Bayern München, és persze azt is, hogy sikerül-e éppen a Manchester United elleni város derbin behúzni a bajnoki címet Pep Guardiola Manchester Cityjének.

M4 Sport
12.00: Forma-2, Bahreini Nagydíj, 1. futam
14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Mezőkövesd
16.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, időmérő
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Újpest

Sport 1
16.30: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, FTC-Rail Cargo Hungaria - Rosztov-Don
18.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Buducnost-Győri Audi ETO
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Leganés

Sport 2
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Getafe
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Eibar
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Denver Nuggets

Eurosport 1
6.45: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking
15.30: Kerékpár, Baszk körverseny, 6. szakasz
22.30: Curling, férfi világbajnokság, Las Vegas, elődöntő

Eurosport 2
13.15: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Schalke
23.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta United-Los Angeles FC

Digisport 1
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Juventus
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Fiorentina
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Genoa
23.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Nantes
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Digisport 3
14.00: Tenisz, Davis Kupa, Spanyolország-Németország
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Atalanta
21.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

Spíler1 TV
8.40: Autósport, V8 Supercars, Tasmánia, 1. futam
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Liverpool
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke-Tottenham
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Manchester United
21.15, 22.10 és 23.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Argentin Nagydíj, időmérő, Moto3, Moto2, MotoGP