Társoldalunk:

Kézi MK-döntő, római rangadó, képernyőn a Manchester United is

2018.04.15. 08:22

A sport szerelmesei számára jó hírünk van, kizárt, hogy unatkozzanak. A Forma-1 mezőnye a Kínai Nagydíjon méri össze az erejét, megrendezik a férfi kézilabda Magyar Kupa döntőjét a Veszprém és a Szeged főszereplésével, de lesz tenisz, kosárlabda, kerékpársport, autó és motorverseny is. Ami a focit illeti, számos rangadó kerül képrnyőre: PSG–Monaco, Schalke–Dortmund, Milan–Napoli és Lazio–Roma.

Az élő televíziós közvetítések április 15-én, vasárnap:

M4 Sport
7.15: Forma-1, Kínai Nagydíj
15.00: Kézilabda, Magyar Kupa, 3. helyért, Csurgó-Balatonfüred
17.30: Kézilabda, Magyar Kupa, döntő, Veszprém-Szeged

A szegedi Bodó Richárd (b) és a veszprémi Nagy László a férfi kézilabda NB I Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged mérkőzésén a Veszprém ArénábanForrás: MTI/Bodnár Boglárka

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Alavés
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Levante
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Espanyol
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Real Madrid

Sport 2
8.45: Atlétika, Vivicittá
17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Metz-CSM Bucuresti
21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás

Eurosport 1
11.30: Motorsport, supersport-vb, Aragónia
13.00: Motorsport, superbike-vb, Aragónia
14.30: Kerékpár, Amstel Gold Race, Hollandia
17.30: Kerékpár, Tro Bro Leon Coupe de France, Franciaország
22.00: Labdarúgás, Sporting Kansas City-Seattle Sounders

Eurosport 2
14.00: Motorsport, motokrossz-vb, Portugália
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder-Leipzig

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-SPAL
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Napoli
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Roma

Az AS Roma középpályása, Diego Perotti és a Lazio védője, Bastos küzdenekForrás: AFP/Vincenzo Pinto

Digisport 2
12.25: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-Göppingen
14.15: Tenisz, WTA-torna, Lugano
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Marseille
19.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Monaco

Digisport 3
15.05: Autósport, Euroformula Open, Estoril, 2. futam
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Bordeaux
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Club Brugge

Spíler1 TV
11.20: Motorsport, supersport-vb, Aragónia
12.55: Motorsport, superbike-vb, Aragónia
14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Arsenal
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Bromwich Albion