Társoldalunk:

Euroliga-döntő a Sopronnal, kezdődik a vb a magyar hokiválogatottnak

2018.04.22. 07:44

Vasárnap pályára lép a Manchester City, az Arsenal, az Atlético Madrid, a PSG és Nagy Ádám csapata, a Bologna is. Ráadásul az FA-kupa elődöntőjében egymásnak feszül a Chelsea és Southampton, míg Olaszországban Juventus-Napoli rangadót rendeznek, amely döntő lesz a bajnoki cím szempontjából. De nem csak, illetve nem elsősorban a labdarúgásé lesz a főszerep, legalábbis magyar szempontból biztosan. A Sopron Basket ugyanis az UGMK Jekatyerinburg ellen lép pályára a női kosárlabda Euroliga döntőjében, megkezdi a vb-szereplést Kazahsztán ellen a magyar jégkorong-válogatott, de szurkolhatunk az Eger-Szolnok pólórangadón is.

Az élő televíziós közvetítések április 22-én, vasárnap:

M4 Sport
15.00: Vízilabda, férfi ob I, ZF-Eger - Szolnoki Dózsa
17.00: Kosárlabda, női Euroliga, bronzmérkőzés, Dinamo Kurszk-Yakin Dogu Üniversitesi
+ UEFA Futsal Kupa bronzmérkőzés
20.00: Kosárlabda, női Euroliga, döntő, UGMK Jekatyerinburg-Sopron Basket

A Sopron Basket tovább írhatja a csodátFotó: Polyák Attila - Origo

Sport 1
15.15: Jégkorong, divízió 1/A vb, Budapest, Magyarország-Kazahsztán
18.45: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Nantes-Skjern
20.45: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Real Betis

Sport 2
16.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Chelsea-Southampton
18.30: Labdarúgás, La Liga, Las Palmas-Alavés
21.30: Kosárlabda, NBA, főcsoport-negyeddöntő, 4. mérkőzés, San Antonio Spurs-Golden State Warriors

Eurosport 1
11.00, 17.15 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield
14.00: Kerékpár, Liege-Bastogne-Liege

Eurosport 2
7.00 és 13.30: Motorsport, endurance vb, Le Mans
10.00: Atlétika, London Marathon
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Mainz
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln-Schalke 04
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Seattle Sounders FC-Minnesota United

Digisport 1
11.45: Amerikaifutball, HFL, Budapest Wolves-Budapest Cowbells
14.45: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Internazionale
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Standard Liége
20.20: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Napoli

Gonzalo Higuan a Napoli ellen is főszepelő lehetForrás: NurPhoto/Giuseppe Maffia/NurPhoto/Giuseppe Maffia

Digisport 2
12.25: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Bologna
14.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
17.25: Tenisz, Fed Kupa, Németország-Csehország
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-PSG

Digisport 3
11.00: Tenisz, Fed Kupa, Németország-Csehország
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Sampdoria
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Troyes
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Gent

Spíler1 TV
11.20 és 12.55: Motorsport, supersport, Hollandia
14.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-West Ham United
17.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Swansea City
19.20 és 20.30: Motorsport, Moto2 és MotoGP, futam, Austin