Társoldalunk:

Régen láttunk ennyire változatos sportműsort a tévében

2018.08.11. 08:28

Mint egy Michelin-csillagos séf menüje a Bocuse d'Oron, olyan színes, izgalmas és látványos a szombati sportműsor. A Premier League jóvoltából lesz minőségi foci, amihez igyekszik felzárkózni a francia bajnokság, de beleszagolhatunk a török ligába is. Glasgow mellett még mindig úsznak, a nyíltvízi csapatversenyben drukkoljunk a magyaroknak, ahogy a Berlini atlétikai Eb-n is. De lesz ezeken kívül torna, kerékpár, cselgáncs, triatlon, tenisz és gyorsasági motor is, mindi-mind profi tálalásban.

M4 Sport
8.45: Atlétika, Eb, Berlin
11.45: Nyíltvízi úszás, Eb, csapatverseny, Glasgow
13.45: Torna, Eb, férfi csapatverseny, Glasgow
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-DVTK
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda Master Good-Ferencvárosi TC

Sport 2
16.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 2. nap
22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Chaves

Eurosport 1
9.00: Atlétika, Eb, Berlin
12.30: Kerékpár, Eb, férfi és női hegyikerékpár, Glasgow
13.45: Torna, Eb, férfi csapatverseny, Glasgow
16.30 és 18.00: Műugrás, Eb, Glasgow
20.00: Atlétika, Eb, Berlin

Eurosport 2
7.55 és 13.25: Sznúker, World Open, Kína
11.30: Kerékpár, Eb, férfi és női hegyikerékpár, Glasgow
18.30: Triatlon, Eb, vegyes váltó, Glasgow
22.00: Kerékpár, Tour of Utah, 5. szakasz

Digisport 1
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Monaco
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Reims

Digisport 2
19.00: Tenisz, WTA-torna, Montreal
21.00: Tenisz, ATP-torna, Toronto

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Bursaspor

Spíler1 TV
13.30: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Tottenham Hotspur
16.00: Labdarúgás, Premier League, Huddersfield Town-Chelsea
18.30: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton-Everton

Spíler2 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
12.20, 14.05 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2