Társoldalunk:

Képernyőn a MOL Vidi és a következő EL-ellenfele is

2018.09.23. 08:33

Folytatódnak az európai topligák küzdelmei, míg itthon Magyar Kupa-fordulót rendeznek a hétvégén, így a MOL Vidin kívül a magyar bajnok következő EL-ellenfelét, a Chelseat is megnézhetjük. De szemezgethetünk más sportágak kínálatából, a sportrajongókra garantáltan jó szórakozás vár ma.

M4 Sport
12.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Cigánd-Mol Vidi FC
15.15: Kézilabda, férfi NB I, Komló-Cegléd
21.00: Kosárlabda, női vb, Spanyolország-Puerto Rico

Sport 1
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Lemgo-Flensburg
16.45: Kézilabda, férfi BL, PSG-Celje
18.45: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged - Nantes

Sport 2
12.00: Autósport, TCR, Monza, 2. futam
13.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hamburg-Regensburg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Mainz
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-RB Leipzig
20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Aves
22.00: Amerikaifutball, NFL, LA Rams-LA Chargers

Eurosport 1
10.00 és 14.30: Kerékpár, országúti vb, női és férfi csapatidőfutam, Innsbruck
18.30: Lósport, díjugratás, Egyesült Államok

Eurosport 2
10.30, 12.30, 15.30 és 17.30: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Alicante

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AS Roma
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Atalanta
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Juventus

Digisport 2
13.10: Autósport, EuroFormula Open, Monza, 2. futam
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-PSG
17.15: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC Budapest-Liptovsky Mikulás
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Marseille

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Genoa
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Bordeaux
19.20: Labdarúgás, török bajnokság, Akhisarspor-Galatasaray

Spíler1 TV
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Chelsea
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Everton

Spíler2 TV
8.35, 9.05 és 9.35: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, bemelegítés
10.40, 12.20 és 14.00: Motorsport, gyorsasági vb, Aragón Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villareal-Valencia
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Athletic Bilbao
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Girona