Társoldalunk:

Folytatódik a Forma-1, pályán a MOL Vidi és a szegedi kézisek is

2018.09.30. 08:12

Annyira sokszínű lesz a vasárnapi sportkínálat, hogy kár is lenne belefogni, mit miért érdemes nézni. Inkább tekintsék meg a listát és csak győzzenek választani!

M4 Sport
8.00 és 9.15: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Kína, 2. és 3. futam
12.45: Forma-1, Orosz Nagydíj
15.45: Labdarúgás, U17-es Eb-selejtező, Magyarország-Románia
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Mol Vidi
20.45: Kosárlabda, női világbajnokság, Tenerife, döntő

Sport 1
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Wetzlar-RN Löwen
16.30: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Motor Zaporizzsja - MOL-Pick Szeged
14.45: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Montpellier-Kielce

Sport 2
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Hannover
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Miami Dolphins
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Los Angeles Chargers-San Francisco 49ers

Eurosport 1
8.00 és 9.15: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Kína, 2. és 3. futam
10.30: Asztalitenisz, női világkupa, Kína
11.45: Kerékpár, országúti világbajnokság, Innsbruck, férfiak
19.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, MLS

Eurosport 2
7.55 és 13.25: Sznúker, China Open, döntő
10.15: Kerékpár, Tour of Almaty
16.30: Autósport, Blancpain Endurance-sorozat, Barcelona

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Udinese
14.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Atalanta
17.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Empoli
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Milan

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Toulouse
17.15: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK-Nové Zámky
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Marseille

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Torino
17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Rizespor-Fenerbahce

Spíler1 TV
13.40: Motorsport, supersport világbajnokság, Francia Nagydíj
15.10: Motorsport, superbike világbajnokság, Francia Nagydíj, 2. futam
17.00: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Burnley
21.00: Autósport, RallyCross-világbajnokság, Egyesült Államok

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Real Valladolid
18.15: Labdarúgás, La Liga, Levante-Alavés
20.30: Labdarúgás, La Liga, Betis-Leganés