Társoldalunk:

Sztárparádét kínál a szombati sportprogram

2018.10.06. 08:24

Már megszokhattuk, hogy a szombati napok igazi sportdömpinggel kényeztetnek minket, szerencsére ezúttal sincs másként. A Duna Arénában ma befejeződik az úszó világkupa, viszont a kétszeres címvédő Győrnek elkezdődik a kézi BL. A topbajnokságok pedig folytatódnak, nem is beszélve az OTP Bank ligáról. És mennyi minden lesz még!

M4 Sport
9.45: Autósport, WTCR, Kína, 1. futam
12.30: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, selejtező, Telki, Magyarország-Szerbia
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-DVTK
16.45: Úszás, világkupa, Duna Aréna
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-DVSC

Sport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Peking
14.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Meskov Breszt-Telekom Veszprém
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, MOL-Pick Szeged - Celje
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győri Audi ETO-Krim Ljubljana
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Braga-Rio Ave

Sport 2
8.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Hertha BSC
18:30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Borussia Mönchengladbach

Eurosport 1
9.45: Autósport, WTCR, Kína, 1. futam
15.00: Kerékpár, Giro dell'Emilia
18.55: Sznúker, European Masters

Eurosport 2
12.55: Sznúker, European Masters
21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, MLS, Montreal Impact-Colombus Crew
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, MLS, Toronto FC-Vancouver Whitecaps

Digisport 1
8.30: WTA-torna, Peking
14.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Bologna
17.40: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Juventus
20.10: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Roma

Digisport 2
13.30: WTA-torna, Peking
17.55: Labdarúgás, Süper Lig, Antalyaspor-Galatasaray
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Amiens-Dijon

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-St. Étienne
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Montpellier

Spíler1 TV:
8.25 és 10.00: Motorsport, gyorsasági vb, Thaiföldi Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő
18.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Newcastle United

Spíler2 TV:
16.00: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Levante
18.30: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Real Madrid
20.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Rayo Vallecano