Társoldalunk:

Hosszúék a medencében, pályán a Juve, a City, a Tottenham és a Real

2018.12.15. 08:21

A rövidpályás úszó-vb utolsó előtti napján három magyarnak is szoríthatunk a döntőkben, majd beindul a focidömping, magyar, angol, német, olasz, spanyol és francia meccset is nézhetünk. És persze darts-vb-t, téli sportokat, Formula-E-t, valamint rendhagyó módon NFL-t is.

M4 Sport
12.00: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou
14.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, al-Ain, Kashima Antlers-CD Guadalajara
16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-DVTK
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest FC

Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Bayern München
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Borussia Dortmund
22.30: Amerikaifutball, NFL, New York Jets-Houston Texans

Sport 2
10.00: Cselgáncs, Masters, Kanton
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 3. nap

Eurosport 1
9.00: Autósport, Formula-E-bajnokság, Szaúd-Arábia
11.15: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női 10 km, üldözéses
13.00: Autósport, Formula-E-bajnokság, Szaúd-Arábia
14.30: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi 12,5 km, üldözéses
15.45: Síugrás, világkupa, Engelberg
19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság, elődöntő

Eurosport 2
8.15: Asztalitenisz, World Tour-döntő, Incshon
11.30: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás
13.15: Sífutás, világkupa, Davos, női sprint, szabadstílus
15.15: Sznúker, skót nyílt bajnokság, elődöntő
19.00: Kerékpár, London
22.15: Lovassport, Global Champions Tour, Prága

Digisport 1
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Juventus

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Galatasaray
19.55: Labdarúgás, Reims-Toulouse

Spíler1 TV
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Everton
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Burnley
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-West Ham United

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Rayo Vallecano
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, SD Eibar-Valencia