Társoldalunk:

Ezt a tévéműsort nem lehet otthagyni!

2019.02.09. 09:27

Parádés programot ígér a szombati sportkínálat a tévében, itt most tényleg lesz minden. Játszik a Telekom Veszprém, a Győri Audi ETO és a Balatonfüred is, magyar fociban az Újpest-Fradi lesz a nagy durranás, a Bundesligában a Bayern München-Schalkét érdemes nézni, a francia bajnokságban a PSG-Bordeaux-t - és ez valóban csak ízelítő.

Élő sportközvetítések a tévében február 9-én, szombaton:

M4 Sport
15.00: Vízilabda, férfi ob I, Honvéd-Eger
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Vidi FC-DVTK

19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Ferencváros

Sport 1
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Krim Ljubljana - FTC-Rail Cargo Hungaria
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Telekom Veszprém-Barcelona
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győri Audi ETO KC-Vipers Kristiansand
21.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, La Rioja-Balatonfüred

Sport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Hoffenheim
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Schalke

Eurosport 1
11.15: Északi összetett, vk, Lahti
12.30: Alpesi sí, vb, férfi lesiklás, Are
14.00: Kerékpár, Valenciai körverseny, 4. szakasz
15.30: Északi összetett, vk, sprint csapatverseny, Lahti
16.15: Síugrás, vk, csapatverseny, Lahti
18.45: Sílövészet, vk, férfi sprint, Canmore
22.00: Sílövészet, vk, női sprint, Canmore

Eurosport 2
9.45: Hódeszka, vk, cross, Feldberg
13.15: Sífutás, vk, női szabadstílusú sprint, Lahti
19.55: Sznúker, World Grand Prix, elődöntő, Cheltenham

Digisport 1
13.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Erzurumspor
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Napoli
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Internazionale

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Bordeaux
18.55: Motorsport, SuperEnduro-vb, Budapest

Neymar sérülése miatt nem lesz ott a Bordeaux elleni bajnokinForrás: AFP/Franck Fife

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Bursaspor
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Angers

Spíler1 TV
13.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Manchester United
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Bournemouth
18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Burnley

Spíler2 TV
15.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Rayo Vallecano
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Huesca