A négy vereség után rendkívül görcsösen játszó ZTE jobb helyzetkihasználásának köszönhette hazai győzelmét a Haladás ellen a labdarúgó Borsodi Liga 11. fordulójának pénteki mérkőzésén.

Borsodi Liga, 11. forduló
Zalaegerszeg - Haladás 3-1 (2-0)
Zalaegerszeg, 8000 néző
vezette: Ábrahám
Zalaegerszeg: Turi - Kocsárdi, Telek, Urbán, Szamosi - Babati (Bonchis, 70.), Molnár B., Balog, Egressy (Róth, 76.) - Kenesei (Sabo, 70.), Waltner
Haladás: Takács T. - Takács B. (Suriel, 75.), Nagy G., Juhász, Tóth P. - Kaj, Horváth A. (Lukács, 68.), Leandro, Kőrösi -Varga A. (Nagy L. 54.), Halmosi
gól: Egressy (29.), Waltner (33.), Bonchis (89.), illetve Nagy L. (66.)
sárga lap: Balog (80.)

29. perc: Waltner gyorsan elvégzett egy szabadrúgást, Egressy elé passzolta a labdát, aki a kifutó Takács T. mellett a bal sarokba gurított (1-0).

33. perc: Kenesei húzott el a bal oldalon, átívelt a jobb szélen érkező Babati elé, aki a tisztán álló Waltner elé emelt, a csatár három lépésről a kapu közepébe lőtt (2-0).

66. perc: Horváth A. beadása lepattant a hazai védőkről és a tisztán álló Nagy L. 7 m-ről a kapu közepébe lőtt (2-1).

89. perc: Sabo futott el a bal oldalon, középre gurítását Bonchis 5 m-ről, az elvetődő Takács mellett gurította a kapu közepébe (3-1).