A mérkőzés java részében fölényben játsszó MTK megérdemelten nyerte meg a Borsodi Liga örökrangadóját a Ferencváros ellen. Zavadszky éppen nevelőegyesületének lőtte első MTK-s gólját.

Borsodi Liga, 11. forduló:
MTK Hungária - Ferencváros 3-1 (1-0)
Hungária krt., 8000 néző, V: Szabó Zs.
MTK: Hajdu - Komlósi, Smiljanic, Győri - Zavadszky, Lazic (Buzsáky, 57.), Jezdimirovic, Kanta - Czvitkovics (Branezac, 69.), Ferenczi (Bükszegi, 84.), Illés
Ferencváros: Szűcs - Balog (Jancula, 80.), Dragóner, Hrutka - Kriston, Pinte, Lipcsei (Szabó, 62.), Gyepes, Szkukalek - Jovic (Cheregi, 62.), Horváth P.
gól: Zavadszky (25.), Smiljanic (78.), Branezac (81.), illetve Hrutka (50.)
sárga lap: Smiljanic (50.), Jezdimirovic (72.), illetve Hrutka (37.), Dragóner (56.), Cheregi (75.), Kriston (87.)

25. perc: Czvitkovics jobboldali szöglete után Győri a bal oldalról középre fejelte a labdát, Ferenczi ugyancsak fejjel Zavadszkyhoz továbbított, aki a jobb kapufánál állva a hálóba fejelt (1-0).

50. perc: Hrutka 25 m-es szabadrúgása után a labda a sorfalat érintve pattant a bal sarokba (1-1).

78. perc: ezúttal Smiljanic végzett el 25 m-ről szabadrúgást, s a labda - akárcsak Hrutka góljánál - ugyancsak a sorfalról pattant a bal sarokba (2-1).

81. perc: Illés egyedül indult a kapu felé a bal oldalon, elpasszolta a labdát a kifutó Hajdu mellett, Branezac pedig az üres kapuba lőtt (3-1).