Otthon kapott ki az Újpest a Dunaferrtől a Borsodi Liga egyetlen vasárnapi meccsén. A hétközi kupameccsen a Ferencvárost 11-esekkel kiütő lilák ezúttal épp egy büntetővel vesztettek, annak ellenére, hogy Posza kapus hárított is egyet. Igaz, az egygólos félidei előnyt az újvárosiak a folytatásban megtoldották egy "rendes" góllal.

Borsodi Liga, 12. forduló:
Újpest - Dunaferr 0-2 (0-1)
Megyeri út, 5000 néző, V: Bukovics
gól : Tököli (15., 11-esből), Penksa (72.)
sárga lap: Medgyesi (15.), Posza (45.), Frunza (82.), illetve Rósa (43.), Penksa (60.), Molnár (79.)
Újpest: Posza - Medgyesi, Tamási, Szélesi - Erős, Poljakovic (Frunza 72.), Kunzo (Galaschek 76.), Dvéri, Lőw - Herczeg (Kalina 82.), Vagner
Dunaferr: Rabóczki - Molnár, Salamon, Éger, Kiss (Nikolov 66.) - Rósa (Lengyel 85.), Jäkl, Zováth, Penksa - Sowunmi, Tököli (Mészáros 90.)

15. perc: Zováth ugratta ki Tökölit, aki átesett Medgyesi lábán, Bukovics habozás nélkül a 11-es pontra mutatott. A büntetőt Tököli laposan a bal sarokba lőtte (0-1).

45. perc: Tököli a felezővonalról indulva egészen az újpesti 16-osig vezette a labdát, majd egy cselt követően kiugratta Penksát,
aki átesett a kapujából kifutó Poszán. Bukovics ezúttal is 11-est ítélt, amit Tököli újra a bal sarokra rúgott, Posza látványos
vetődéssel védett.

72. perc: Sowunmi a jobboldalon egészen az alapvonalig vezette a labdát, középre passzolt, s az érkező Penksa 8 m-ről laposan a kapu közepébe bombázott (0-2).

9 gólos: Illés (MTK)
6 gólos: Egressy (Zalaegerszeg), Preisinger (Haladás), Sira (Sopron)
5 gólos: Dvéri (Újpest), Kenesei (Zalaegerszeg), Tokody, Tóth M. (mindkettő Sopron), Waltner (Zalaegerszeg)