Hiába egyenlített kétszer, nem úszta meg a vereséget Pakson a Ferencváros a labdarúgó Monicomp Liga 16. fordulójának zárómérkőzésén. A találkozót eredetileg szombaton rendezték volna, de a pálya talaja miatt keddre halasztották az összecsapást.

Monicomp Liga, 16. forduló:
Paksi FC - Ferencváros 3-2 (0-0)
Paks, 2000 néző
v.: Andó-Szabó
Paks: Csernyánszki - Heffler T., Éger, Fiola, Csehi - Sifter, Sipeki - Bartha (Szabó J., 73.), Böde, Vayer (Magasföldi, 90.) - Kiss T. (Montvai, 67.)
Ferencváros: Haber - Balog Z., Dragóner, Rodenbücher - Rósa D., Maróti, Józsi (Morales, 74.), Andrezinho - Schembri, Heinz, Miljkovic
gól: Vayer (48.), Böde (79.), Montvai (86.), illetve Maróti (54.), Miljkovic (85.)
sárga lap: Éger (40.)

A mély, felázott pályán nem alakulhatott ki folyamatos játék, az első félidőben a mezőnyben gyűrték egymást a felek, a 45 perc alatt talán ha két kapura lövés történt. A folytatásra alaposan feljavult mindkét csapat játéka, Vayer gólja megadta az alaphangot.

Az 54. percben egy jobb oldali szögletet követően Maróta érkezett jókor, s Égert megelőzve egyenlített (1-1). A 79. percben ismét a Paks szerzett vezetést, ezúttal Böde 20 méterről lőtt hatalmas gólt (2-1).

A 85. percben Maróti jobb oldali beadását Miljkovic fejelte a hálóba (2-2), de szinte az ellentámadásból egy bal oldali beadást követően Montvai közelről megszerezte a hazaiak győztes találatát (3-2).

9 gólos: Oláh (Kaposvár)
8 gólos: Ferenczi (Vasas), Schembri (Ferencváros), Tököli (Kecskemét)
7 gólos: Maric (Pápa), Rajcomar (ZTE), Rajczi (Újpest)
6 gólos: Böde (Paks), Czvitkovics (DVSC), Montvai (Paks), Tischler (MTK), Tisza (Újpest)
5 gólos: Heffler (Pápa), Heinz (Ferencváros), Kabát (DVSC), Kenesei (Haladás), Remili (Szolnok), Simon A. (Kecskemét, ZTE)