New England nyerte a Super Bowlt

2015.02.01. 23:59

A New England Patriots nyerte a Super Bowlt, miután az arizonai mérkőzésen 28-24-re verte a címvédő Seattle Seahawks csapatát. Tom Brady és Bill Belichick is negyedszer nyerte meg a tengerentúli amerikaifutball-bajnokság, az NFL nagydöntőjét.

Vége! |

A Patriots a bajnok

Brady letérdel, az óra lepörög, a New England nyerte a Super Bowlt!

15. p |

Óriási bunyó

Nem bírta elviselni a címvédő a vereséget, egymásnak estek a játékosok. 18 másodperccel a vége előtt, balhét a kirobbantó játékost, Bruce Irvint ki is zárták.

15. p |

Wilson eladta!

Néhány yardot kellett volna megtennie a Seattle-nek, de Wilson interceptiont dobott, Malcolm Butler húzta le a passzt. Húsz másodperccel a vége előtt gyakorlatilag eldőlt.

14. p |

Zseniális elkapás

Jermaine Kearse hatalmas szerencsével/bravúrral kapta el Wilson hosszú passzát, már a földön feküdt gyakorlatilag, a labda a térdén pattogott, de megszelídítette. 1 perc 6-tal a vége előtt 1st and goal.

14. p |

40 yardnál

Egy rossz hosszú passz után egy rövid játék ül.

14. p |

Wilson időt kér

Csak mert lejárt volna a támadóidő.

14. p |

A Seahawks utolsó esélye

Wilson bevágott egy hosszú passzt két perccel a vége előtt.

13. p |

Vezet a Pats!

Tom Brady negyedik TD-passzát adja, ezúttal a legjobb barátnak, Julian Edelmannek. (24-28) A 37 éves legenda a Super Bowlok történetében már 13 TD-passznál jár, ez rekord az NFL-ben.

13. p |

Brady időt kér

2 perc 52 másodperccel a vége előtt.

12. p |

Csak a passz

Brady már 318 yardnál jár, újabb jó paszt osztott ki Gronkowskinak. Hat yardra az end zone-tól.

10. p |

Nyomás alatt Brady

Mégis remek apsszt adott Gronkowskinak, már a Seattle térfelén a Patriots.

9. p |

Odatette magát a Pats védelme

Egy perc alatt kivédekezte a Seattle támadását, jöhet Brady. Az ő nevét skandálják a Patriots-szurkolók.

8. p |

A Seahawks TD-je

7 perc 55 másodperc van hátra. Közben volt egy kis elmaradásunk, a Seattle utolsó TD-je:

8. p |

Megcsinálják!

Brady kiosztja harmadik touchdownpasszát is, ezúttal Danny Amendolának, így három pontra jön fel a Patriots. (24-21)