A túl erős szél miatt elhalasztották a vitorlás Luis Vuitton-kupa negyeddöntőjének rajtját. A szervezők ugyanakkor remélik, hogy szerdára megjavul az idő, és sor kerülhet az első futamokra.
Louis Vuitton-kupa: keddtől negyeddöntő/sport/x-mag/20021111louis.htmlVitorlázás - Louis Vuitton-kupa: az Alinghi a Prada ellen/sport/x-mag/20021104vitorlazas.htmlVitorlázás - Louis Vuitton-kupa: az Alinghi maradt az élen/sport/x-mag/20021030vitorlazas.htmlVitorlázás - Louis Vuitton-kupa: a Victory két győzelme/sport/x-mag/20021029vitorlazas.htmlVitorlázás - Louis Vuitton-kupa: újabb halasztás/sport/x-mag/20021025vitorlazas.htmlVitorlázás - Louis Vuitton-kupa: kezdődik a második kör/sport/x-mag/20021022vitorlazas.html

A párharcok négy győzelemig tartanak. A finálét januárban rendezik, a győztesre - az Amerika-kupáért - az öt sikerig tartó februári döntőben a címvédő Team New Zealand vár.