A második szakaszt is Vozár Attila nyerte a Bécs-Budapest szupermaratoni futóversenyen, így tovább erősítette vezető helyét az összetettben. A nőknél szintén a vasárnapi győztes örülhetett, miután az orosz Marina Bicskova ismét biztosan utasította maga mögé vetélytársait.

Hétfőn a mezőny a Sopron-Győr közötti 115,6 km-es távot teljesítette, amely ezúttal is a Békéscsabai AC futójának sikerült a leggyorsabban, igaz mindössze 34 mp-cel előzte meg a lengyel Chawawkót. Harmadikként az orosz Kruglikov ért célba.

Húszmillióért futnak Bécsből Budapestre/sport/x-mag/20031009huszmillioert.html

A nőknél Bicskova egyetlen komoly ellenfelének ezúttal is a német Anke Drescher bizonyult, aki alig több mint félperccel maradt el az orosz atlétától.

Az egyik legmagasabb összdíjazású hazai sporteseményen 35 egyéni induló mellett több mint száz csapat vesz részt. A verseny nyereményeinek összértéke 20 millió forint.

A Bécs-Sopron-Győr-Tata-Budakeszi-Budapest 352 km-es útvonal Ausztriában 14, Magyarországon 39 települést érint.