Térdműtétjét követően győzelemmel tért vissza a Detroit Red Wings jégkorongcsapatának kapitánya, Steve Yzerman, aki a Los Angeles Kings elleni 5-4-es győzelemmel végződött találkozón tizenhárom percnyi játéklehetőséget kapott.

Hatalmas az öröm a detroiti jégkorongcsapatnál: visszatért hat hónapos sérülését követően Steve Yzerman, a Red Wings csapatkapitánya, aki a szezon első hatvanegy mérkőzését kihagyva a Los Angeles Kings ellen kapott tizenhárom perces lehetőséget. A 37 éves támadó Luc Robitaille-lal és Boyd Devereaux-val egy sorban lépett jégre.

Nos, a kapitány győzelemmel debütálhatott a 2002-2003-as szezonban, miután a Detroit 5-4-re nyert a Kings ellen. Yzerman nem szerzett gólt, ezt elintézte helyette Hull, Larionov, Maltby, Holmström és Fjodorov, de jelenléte új erővel töltötte el a társakat. "Teljesen más volt a kispadon és a játékosok számára is, hogy Steve ismét közöttünk lehetett. Hosszú ideje erre vártunk" - nyilatkozta kissé elérzékenyülve Dave Lewis vezetőedző.

Eredmények:
Washington Capitals - Montreal Canadiens 4-1 (1-0, 1-0, 2-1)
Ciernik (9:08), Jagr (22:22), Bondra (42:41), Konovalcsuk (54:58), illetve Bulis (52:51)

Detroit Red Wings - Los Angeles Kings 5-4 (1-0, 3-2, 1-2)
Hull (15:38), Larionov (20:40), Maltby (35:55), Holmström (37:33), Fjodorov (56:53), illetve Schneider (25:37), Laperriere (39:43), Belanger (53:08), Armstrong (57:54)

Florida Panthers - Boffalo Sabres 2-2 (1-1, 0-0, 1-1, 0-0) - hosszabbítás után
Jokinen (13:56), Bednar (57:54), illetve Afinogenov (3:37), Satan (51:46)

San Jose Sharks - Calgary Flames 5-2 (1-0, 1-0, 3-2)
Bradley (4:09), Nolan (31:03), Selänne 2 (46:16, 57:19), Damphousse (54:49), illetve Lowry (55:28), Nichol (58:02).