A saját magának passzoló LeBroné a leglazább zsákolás

2017 NBA Finals - Game Four GettyImageRank2 SPORT BASKETBALL NBA
CLEVELAND, OH - JUNE 09: LeBron James #23 of the Cleveland Cavaliers dunks in the second quarter against the Golden State Warriors in Game 4 of the 2017 NBA Finals at Quicken Loans Arena on June 9, 2017 in Cleveland, Ohio. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Jason Miller/Getty Images/AFP
Minden összejött a Cleveland Cavaliersnek az NBA nagydöntő negyedik mérkőzésén (137-116), amelyen több rekordot is megdöntve sikerült életben tartani a gyűrűs reményeket, ebből az egyik az első félidőben dobott 86 pont volt.

Lebron James 31 ponttal, 10 lepattanóval és 11 gólpasszal kilencedik tripla-dupláját érte el a nagydöntőkben, ezzel megelőzte Magic Johnsont. Az előző mérkőzéseken a fáradtság jeleit mutató James ihletett formában kosarazott szombaton, a harmadik negyedben úgy zsákolt, hogy előtte saját magának passzolt a palánk közreműködésével.

A párharc ötödik mérkőzésére magyar idő szerint kedden hajnalban kerül sor Oaklandben.