Újabb Washington-győzelem az NHL nagydöntőjében

2018.06.05. 06:18

A Washington Capitals 6-2-re nyert a vendég újonc Vegas Golden Knights ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének negyedik mérkőzésén magyar idő szerint kedd hajnalban, így 3-1-re vezet, és már csak egyetlen siker választja el fennállása első Stanley Kupa-győzelmétől.

Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc közép-európai idő szerint péntek hajnalban folytatódik Las Vegasban.

A most négy gólpasszt kiosztó orosz Jevgenyij Kuznyecov immár 31 ponttal vezeti a listát.

Stanley Kupa, döntő, 4. mérkőzés: Washington Capitals-Vegas Golden Knights 6-2 (3-0, 1-0, 2-2)
gól: Oshie (10.), Wilson (17.), Smith-Pelly (20.), Carlson (36.), Kempny (54.), Connolly (59.), illetve Neal (46.), Smith (53.)

Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3-1 a Washington javára.