Egy negyed alatt 31 pontot vert a Lakersre a Toronto Raptors

Toronto Raptors v Los Angeles Lakers GettyImageRank2 SPORT BASKETBALL NBA
LOS ANGELES, CA - NOVEMBER 04: LeBron James #23 of the Los Angeles Lakers looks to pass out of a double team from OG Anunoby #3 and Serge Ibaka #9 of the Toronto Raptors during the first half at Staples Center on November 4, 2018 in Los Angeles, California. Harry How/Getty Images/AFP
A keleti első Toronto Raptors elsősorban az első negyedben nyújtott kiváló játékával magabiztosan legyőzte a Los Angeles Lakers együttesét az NBA legutóbbi játéknapján.

A Raptors kevesebb mint tíz perc után már 31 ponttal vezetett (41-10), és végül 14 ponttal nyerte meg a mérkőzést.

A kanadai gárda legjobbja 34 pontos karriercsúccsal Serge Ibaka volt, aki első 14 mezőnykísérleténél nem hibázott, és először a harmadik negyed közepén rontott dobást.

Legutóbb 2006 februárjában fordult elő a ligában, hogy egy játékos első 14 kísérletéből rendre gyűrűbe talált egy meccsen: akkor Shaquille O'Neal hajtotta végre ezt a bravúrt.

A Los Angeles-i csapatban Kyle Kuzma 24, LeBron James 18 pontig jutott.