Három döntős szereplése után a dobogó mindhárom fokára felállhatott Cseh László a luxembourgi nemzetközi úszóverseny szombati versenynapján.

Az olimpiai ezüst- és bronzérmes, világ- és Európa-bajnok úszó győzött 50 méter pillangón (23.90 másodperc), második lett 200 méter vegyesen (2:00.68 perc), és harmadik lett 200 méter pillangón (2:00.49) az Euro-Meet 2015 versenyen.

Egy-egy győzelmet aratott Balog Gábor és Takács Krisztián: előbbi 100 méter háton bizonyult a leggyorsabbnak (55.61 mp), utóbbi pedig 50 méter gyorson (22.59). Takács emellett az 50 méter pillangó döntőjében hatodik lett (24.53).

Jakabos Zsuzsanna, aki pénteken nyert 400 méteres vegyesúszásban, szombaton két ezüsttel gazdagodott: előbb 50 méter pillangón (27.44), majd 200 méter vegyesen (2:15.63) végzett a második helyen. Emellett ötödik lett 200 méter pillangón (2:13.94) és 50 méter gyorson (26.06) egyaránt.

A nap zárószámában bronzérem jutott a magyaroknak: a Takács, Balog, Jakabos, Gyurinovics Fanni összeállítású négyes a 4x100 méteres vegyes gyorsváltók - azaz két férfi és két nő alkotta staféták - versenyében szerzett harmadik helyezést (3:37.24).