A horvátok gólszerzője nem kért Messiből

Messi, Argentina beaten 3-0 at World Cup, Croatia advances Russia Russian 2018 FIFA World Cup football soccer
Ante Rebic of Croatia celebrates after scoring a goal against Argentina in their Group D match during the 2018 FIFA World Cup in Nizhny Novgorod, Russia, 21 June 2018. Lionel Messi's frustrating international career may be coming to an early and anti-climactic finish after Argentina's worst loss in World Cup group play in 60 years. With Diego Maradona watching from the stands, the 2014 runners-up were routed by Croatia 3-0 Thursday. The Croats are moving on to the round of 16. Messi got off only one shot in a defeat that pushed Argentina to the brink of elimination. Messi, who turns 31 on Sunday, has never won a major title with Argentina's senior national team despite of decade of championships with Barcelona and five player of the year awards.
Vágólapra másolva!
A jelek szerint minden napra jut egy horvát játékos, aki belerúg a földön fekvő argentinokba: pénteken Sime Vrsaljko hasonlította picsogó kislányokhoz a dél-amerikai klasszisokat, szombaton pedig az első gól szerzője, Ante Rebic szúrt oda a megalázott ellenfél legnagyobb sztárjainak, köztük Lionel Messinek.
Vágólapra másolva!

"Van egy barátom, akinek óriási kedvence Lionel Messi, gondoltam meglepem őt és a mérkőzés után elkérem a neki a mezét" - nyilatkozta az Eintrach Frankfurt 24 éves szélsője.

"A meccs folyamán viszont elképesztően rossz benyomást tettek rám az argentinok, hatalmas csalódást jelentett mind a játékuk, mind a hozzáállásuk. Nem értettem, hogy

és miért provokáltak minket állandóan."

Ante Rebic hatalmas csalódásként élte meg az argentin klasszisok viselkedését Forrás: Imaginechina/Zhong zhenbin - Imaginechina/Zhong Zhenbin

"Egy sportolónak méltósággal kell viselnie a vereséget is, róluk ez abszolút nem volt elmondható, ezért inkább megtartottam a saját mezemet és nem kellett sem Messié, sem másé."

- zárta le éles kritikáját a vezető gól szerzője.