Neymar, a lózungművész

fbl WC TOPSHOTS Horizontal
Brazil's forward Neymar leaves his team's hotel in Kazan on July 7, 2018, a day after the five-time champions crashed out of the Russia 2018 World Cup football tournament after a 2-1 quarter-final defeat to Belgium. / AFP PHOTO / Benjamin CREMEL
Vágólapra másolva!
Péntek este az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon a Neymar nevével fémjelzett brazil válogatott 2-1-re kikapott a belgák elleni negyeddöntőben. A lefújás után a világ legdrágább játékosa nem nyilatkozott a sajtó képviselőinek, egy nappal a kiesés után viszont az Instagram-oldalán osztotta meg a gondolatait a rajongóival.
Vágólapra másolva!

A brazilok legnagyobb sztárja csalódott a korai búcsú miatt, de büszke arra, hogy a brazil csapat tagja lehet.

„Ez pályafutásom legszomorúbb pillanata. Fájdalmam hatalmas, mert tudtam, hogy odaérhetünk, tudtam, hogy ennél tovább juthatunk.

Ezért mondok mindig köszönetet Istennek, akkor is, ha vereséget szenvedünk, mert tudom, az ő útja sokkal nagyobb, mint az enyém. Nagyon örülök, hogy tagja lehettem ennek a csapatnak. Büszke vagyok mindenkire, bár nem értük el álmainkat" – írta Neymar a közösségi oldalán.