A Dunaújváros az ötször is eredményes Menczinger Kata vezérletével fölényesen nyert vasárnap, és bejutott a legjobb nyolc közé a női vízilabda Euroligában, akár csak az UVSE. Nem sikerült a negyeddöntőbe kerülés ugyanakkor a BVSC-nek, amely harmadik mérkőzését is elveszítette.

C csoport (Athén):
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - Lille UC (francia) 18-6 (3-2, 5-2, 5-1, 5-1)
a magyar csapat góldobói: Menczinger 5, Gurisatti 4, Szilágyi 3, Slagter, Vályi V. 2-2, Garda, Somhegyi 1-1

Csak az első negyed volt szoros, utána a Dunaújváros már sorozatban lőtte a gólokat, és kiütéses győzelmet aratva biztosította be továbbjutását.

D csoport (Messina):
UVSE-Despar Messina (olasz) 11-6 (2-1, 5-1, 2-1, 2-3)
a magyar csapat góldobói: Keszthelyi 3, Tóth I. 2, Csabai 2, Czigány, Van der Sloot, Kisteleki H., Takács V.

Áts Bertalan csapata a második negyedben 4-1-re elhúzott, a nagyszünetben pedig már 7-2-re vezetett. A folytatásban nyugodtan, magabiztosan pólóztak a magyarok, és végül magabiztosan nyertek.

A csoport (Sabadell):
Ugra Hanti-Manszijszk (orosz) - BVSC-Zugló Diapolo 15-7 (3-1, 3-3, 5-2, 4-1)
a magyar csapat góldobói: Kisteleki 3, Gyöngyössy 2, Takács, Varga 1-1

A vezetést a BVSC szerezte meg, s a nagyszünetben még csak kétgólos hátrányban állt, a folytatásban azonban az oroszok felülkerekedtek, és nagy különbségű vereséget mértek a magyar együttesre.

A vasárnap záruló csatározás nyomán minden csoportból az első két helyezett folytathatja a küzdelmeket a legjobb nyolc között.