A Szolnok négygólos győzelmet aratott Berlinben a Spandau felett a férfi vízilabda Bajnokok Ligája hatodik fordulójában. Ezzel a magyar csapat - pontazonossággal, rosszabb gólkülönbséggel - továbbra is a második helyen áll az A csoportban az Olimpiakosz mögött.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló, A csoport:
Spandau (német) - Szolnoki Dózsa-Közgép 8-12 (4-4, 1-3, 2-0, 1-5)
a magyar csapat gólszerzői: Varga Dénes 3, Vámos 2, Younger 2, Gocic 1, Crousillat 1, Aleksic 1, Prlainovic 1, Kis 1

A magyar csapat a második negyedben két góllal meglépett, a harmadikban viszont nem talált a kapuba, így a Spandau visszazárkózott. Ezzel azonban el is fáradt, a negyedik nyolc perc ugyanis szolnoki fölényt hozott: Varga Dénes, majd Aaron Younger kétszer volt eredményes, aztán Vámos Márton lőtt gólt, s csak 7-11-nél sikerült a németeknek eredményesen befejezni egy támadást. A négygólos különbség a végére Ugo Crousillat jóvoltából állt vissza.

A csoport másik meccsén:
A-Híd OSC Újbuda - Olympiakosz (görög) 7-8 (1-4, 2-2, 2-0, 2-2)

A csoport állása: 1. Olympiakosz 16 pont (54-28), 2. Szolnok 16 (65-41), 3. Brescia (olasz) 10, 4. OSC Újbuda 7, 5. Spandau 3, 6. Nice (francia) 0

B csoport:
ZF-Eger - Barceloneta (spanyol) 20.30

Mivel a Szolnok - rendezőként - alanyi jogon továbbjutó, rajta kívül az A csoportból két csapat válik a Final Six tagjává, míg a B-ből a legjobb három lehet majd ott a hatcsapatos fináléban, amelynek május 25. és 27. között Budapest ad otthont.