Tayshaun Prince az NBA 2004 híresség-bajnoka

A detroitit Tayshaun Prince nyerte a hírességeknek szervezett NBA Live 2004 bajnokságot, miután a döntőben legyőzte a Los Angeles Clippers játékosát, Chris Kamant. A versenyen olyan hírességek tették tiszteletüket vendégként, mint Lil' Kim, vagy Swiss Beats.

Mindig megy a vita, hogy melyik major trófea a nagyobb: az NBA aranygyűrűje, a Stanley-Kupa, a Superbowl elhódítása, vagy az ML világbajnoki címe. Orrhossznyi előnnyel alighanem a tojáslabdás bajnokság értéke vezet, de nem marad el mögötte sokkal az NBA legjobbjának járó gyűrű sem. NBA bajnokságot azonban nemcsak a parketten lehet nyerni, legalábbis akkor, ha az ember igazi híresség, mint azok a kosarasok, akik részt vehettek a Beverly Hillsben rendezett EA Sports Livestyle döntőjében. A részvevőknek ezúttal nem a labdát kellett pattogtatniuk, hanem a gamepadet, billentyűzetet, vagy éppen joysticket csavargatniuk, nyomkodniuk. A legjobb NBA Live 2004 játékosnak a Pistonsos Tayashun Prince bizonyult, aki a döntőben a kisebb angelesi csapat, a Clippers menőjét Chris Kamant verte el. A rendezvényen emellett lemezlovasok is összecsaptak, és az ő versengésük győztese, Joell Ortiz közreműködhet a következő NBA Live játék soundtrackjének elkészítésénél.