A skót labdarúgó-bajnokság hétvégi befejezését követően távozó Richard Gough helyett a Borussia Dortmund játékosaként 1997-ben Bajnokok Ligáját nyert Paul Lambert lesz a három magyar játékost is foglalkoztató Livingston vezetőedzője.

A 35 éves Lambert jelenleg még a Celtic Glasgow futballistája, pályafutását a szezon végén fejezi be. A Horváth Ferencet, Kriston Attilát és Vincze Gábort is soraiban tudó Livingston hosszú időn át sereghajtó volt a 12 csapatos skót Premier League-ben, de mostanra a tizedik helyre kapaszkodott fel.

A hétvégén ugyan 2-0-ra kikapott a Kilmarnocktól, így is komoly esélye van azonban a bennmaradásra. A Gough-csapat a hétvégi, utolsó fordulóban a kétpontos hátránnyal tizenkettedik Dundee-t fogadja.