Könnyed győzelmet aratott a Lami-Véd-Körmend férfikosárlabda-csapata hazai pályán a Dombóvár ellen az NB I 11. fordulójában.

férfikosárlabda NB I, 11. forduló:
Lami-Véd-Körmend - EMK-Dombóvár KC 92-70 (26-12, 26-18, 20-17, 20-23)
Körmend, 2000 néző
v.: Szabó Gy., Németh Cs., Vétek F.
legjobb dobók: Lopatka 24/3, Trummer 16/6, Hunter 14/6, illetve Iversen 22, Dávid G. 16/3, Ocitti 10

A körmendi mérkőzést öt idegenlégióssal kezdte a Dombóvár, és eleinte tudta is a lépést tartani a hazai együttessel, de Mujanovic vezérletével megrázta magát a Körmend, és máris 24-8-ra ellépett az első negyed végére.

A kisszünet után sem adta alább a vasi csapat, és a tizennegyedik percben már húszpontos előnyre tett szert (35-15). Aztán magára talált a vendéggárda, de ez csak arra volt elég, hogy a különbség már ne legyen nagyobb. A nagyarányú vezetés ellenére a hazai kispad egy vitatott ítélet után technikai büntetést kapott a játékvezetői hármastól.

A következő negyedben már csak az eredmény tartására törekedtek a hazaiak, és mivel a Tolna megyei együttes támadásaiban nem volt nagy átütőerő, ez könnyedén megvalósult. Jellemző, hogy a vendégek a számtalan kísérletük ellenére csak a huszonnyolcadik percben tudták megszerezni első triplájukat.

A hajrában sem változott sokat a játék képe, a mérkőzés elején megszerzett előnyt magabiztosan tartotta a körmendi együttes, és a nagy ígéretnek tartott fiatal Tóth Gergely is megszerezte első pontjait egy sikeres hárompontos dobással.