A Gödöllő lesz a címvédő Colorspectrum Aramis ellenfele a futsal Magyar Kupa döntőjében, mivel Kis János edző csapata a hazai háromgólos siker után idegenben is nyert (5-3) a Cső-Montage ellen. A finálét február 23-án rendezik Szentesen.

Futsal Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó:
Cső-Montage BFC - Gödöllői Futsal Klub 3-5 (1-3)
Budapest, Spartacus Sportcsarnok, Kőér utca, 300 néző
vezette: Kalmár László, Dr. Hegyi Péter, ifj. Kormányos Gábor
Cső-Montage: Márkus - Tóth M., Csák, Szimcsák, Szalay. Csere: Mezőfalvi II., Jenei, Mezőfalvi I., Somogyi, Nyáry, Erdős, Szentjobbi. Játékosedző: Jávor István.
Gödöllő: Ács - Szente, Simonyi, Takó, Berkes. Csere: Tóth Sz., Lódi, Baranyai, Szűcs Z., Madarász, Gyurcsányi, Tóth Gy. Edző: Kis János.
gól: Szimcsák (3), illetve Lódi (2), Berkes, Takó, Baranyai
sárga lap: Szimcsák, Szentjobbi, illetve Gyurcsányi
továbbjutott: 10-5-ös összesítéssel a Gödöllő

A két csapat egy héttel ezelőtti kupamérkőzésén kiállították az Aramistól játékosedző Jávor Istvánt és Reveland Zoltánt, így utóbbi csak a lelátóról figyelhette a mérkőzést, előbbi természetesen a kispadon foglalt helyet. A Bikák a legjobb összeállításukkal vehették fel a küzdelmet.

Már az első pillanatokban látszott, hogy a Cső-Montage nem adta fel döntős álmait, mert a kezdés után vehemensen letámadta ellenfelét. Meglepetésre a Gödöllő is hasonló taktikát választott, így rendkívül érdekes, pazar párharcokkal tarkított első 10 percet láthatott a szép számú közönség. Össze is jött a félidő derekára mindkét csapatnak az 5-5 halmozott szabálytalanság. Nehezen törte fel a hazaiak kapuját a vendégcsapat, de ha már sikerült nekik, meg sem álltak három gólig. Pár másodperccel a félidő befejezése előtt szépített a Cső-Montage, így a szünetben 1-3 volt az állás.

Lefutottnak tűnt a meccs, de nem így gondolta Jávor István vezetőedző. A második játékrészt kapus nélkül kezdték a hazaiak és így sikerült is kiegyenlíteniük (3-3), ám erővel sokkal jobban bírta Kis János csapata, és az elfáradó hazai védők mellett még két gólt sikerült szerezniük a Bikáknak (3-5).

A futsal Magyar Kupa döntőjében tehát február 23-án, Szentesen Colorspectrum Aramis - Gödöllői Futsal Klub mérkőzésre kerül sor, ám előtte hétfőn a bajnokságban is összecsap a két legjobb formában lévő magyar futsalcsapat.