A spanyol Király Kupa első mérkőzésén elszenvedett csúfos, 6-1-es vereséget követően hazai pályán 4-0-ra nyert a Real Madrid labdarúgócsapata a Real Zaragoza ellen, ám összesítésben a vendégek jutottak a sorozat fináléjába.

eredmény
spanyol Király-kupa, elődöntő, visszavágó
Real Madrid - Real Zaragoza 4-0 (3-0)
Real Madrid:
Casillas - Cicinho, Woodgate, Ramos, Roberto Carlos - Gravesen (Diogo, 83.) - Beckham, Baptista (Cassano, 83.), Zidane, Robinho - Ronaldo
Zaragoza: César - Ponzio, Álvaro, G. Milito, Toledo (Generelo, 80.) - Óscar González, Zapater, Celades, Cani - D. Milito (Capi, 89.), Ewerthon (Sergio García, 86.)
gól: Cicinho (1.), Robinho (4.), Ronaldo (9.), Roberto Carlos (60.)
továbbjutott: a Real Zaragoza 6-5-tel

Fantasztikusan kezdte a mérkőzést a Real Madrid, amely tíz perc alatt három gólt már ledolgozott az egy héttel korábban összeszedett 1-6-os zakóból. Az első percben Cicinho 30 méteres bombájával szerzett vezetést a királyi gárda, majd a 4. percben Robinho, a kilencedikben pedig Ronaldo is bevette César kapuját.

A második játékrészben Roberto Carlos folytatta a brazil hagyományt (4-0), ám hiába hozta be a hajrára Cassanót is a hazai szakvezetés, a zaragozaiak foggal-körömmel megőrizték egygólos összesített előnyöket, s bejutottak a sorozat fináléjába.