A Vasas hazai pályán 2-0-ra legyőzte a Tatabánya együttesét a labdarúgó Borsodi Liga negyedik fordulójának zárómérkőzésén. A Tatabánya ezzel elvesztette bajnoki veretlenségét.

Borsodi Liga, 4. forduló:
Vasas - FC Tatabánya 2-0 (0-0)
Illovszky-stadion, 1500 néző
v.: Iványi
Vasas: Németh G. - Balog, Pandur, Tóth A., Unierzyski - Pintér (Ködöböcz, 70.), Németh N., Kincses, Lázok - Majoros (Tandari, 56.), Nagy Zs. (Skita , 80.).
Tatabánya: Poleksic - Bakrac, Vámosi, Filó, Rajnay - Csopaki (Ngalle, 55.), Gulyás (Jezdimirovic, 21.), Necas, Hajdú - Kouemaha, Nagy T. (Mile, 70.).
gól: Németh N. (61. 11-esből), Pandur (89.)
sárga lap: Unierzyski (36.), Pintér (39.), Balog (76.) Pandur (90.), illetve Bakrac (14.), Kouemaha (39.), Jezdimirovic (42., 60.), Filó (92.)
piros lap: Jezdimirovic (60.)

30. perc: Lázok 22 méterről elvégzett szabadrúgását Poleksic a jobb felső sarokból tornázta ki.

32. perc: Kincses adott be a jobb oldalról, az ötösön érkező Nagy Zsolt hatalmas helyzetben a kapusba lőtt.

60-61. perc: Lázok tört be a 16-oson belülre, de Jezdimirovic hátulról buktatta: Iványi játékvezető büntetőt ítélt, ráadásul a szerb légiós megkapta második sárga lapját és utána a pirosat, így emberelőnybe került a Vasas. A 11-est Németh Norbert laposan a jobb sarokba lőtte (1-0).

66. perc: Kouemaha futotta le a teljes hazai védelmet, majd 13 méterről lőtt, de a kivetődő Németh Gáborban elakadt a labda.

89. perc: Skita élesen a rövid sarokra lőtt szabadrúgását Poleksic röviden tenyerelte ki, Pandur pedig bevetődve a hálóba lőtt (2-0).

Az első fél óra szinte teljesen eseménytelenül telt el, majd a Vasas vette át a kezdeményezést, azonban helyzeteit nem tudta gólra váltani. A fordulást követően sem javult a játék képe, ráadásul a hazai szurkolók néhány tagja egy nem túl szívélyes üzenettel - transzparens formájában, melyen ez volt olvasható: "fiúk a bányából" - "lepte meg" a tatabányaiak kameruni futballistáit.

A Vasas több helyzetet is kidolgozott, amelyből egyet büntető révén értékesíteni tudott, míg a vendégeknél csak Kouemaha jelentett veszélyt a kapura, így Mészöly Géza együttese megérdemelten tartotta otthon a három pontot.